Rīdzinieks pārsteigts, kāda naudas banknote izdota bankomātā galvaspilsētā

tautaruna.lv 14.feb 2019
 
SCANPIX
Kāds rīdzinieks piedzīvojis neparastu situāciju- kādā no galvaspilsētas bankomātiem viņam izdota tikai daļa no banknotes.
"Es māti biju izvedis iepirkumos, un viņai vajadzēja dabūt naudiņu no bankomāta. Viņa man iedeva to kartīti. Aizgāju uz bankomātu. Kad ņēmu nost naudu, iznāca ārā viens piecītis, no kura “pa lielam” bija tikai daļa," raidījumam "Bez Tabu" stāsta bankas "Luminor" klients.

"Luminor Bank" privātpersonu segmenta vadītājs Normunds Rudzītis komentējot situāciju norāda, ka klients naudu varēja droši atdot kādā no bankas filiālēm. Tikmēr Latvijas Bankā “Bez Tabu” uzzina, ka situācija ir reta, bet - ne unikāla. Šādos gadījumos cilvēki varot droši doties uz Latvijas Banku un samainīt saplēsto banknoti. Visbiežāk gan cilvēki vēlas samainīt naudu, kas, piemēram, izmirkusi drēbju mazgāšanas laikā, taču bijuši gadījumi, kad naudu saplosījuši mājdzīvnieki vai bērni.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ar šausmām domāju, vai tas nav par mani. SEB bankomātā Pulkveža Brieža RIMI pirms piecām dienām izņēmu saplēstu piecu eiro banknoti. Vidū apmēram centimetru platumā turējās kopā. Tā kā negribējās ņemties ar bankām un skaidrojumiem, ieskaitīju atpakaļ un izņēmu citu, Izdevās.

14.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:40

Jaunākās diskusijas