Pircējs pastāsta par "nepieklājīgāko kasieri" Latvijas veikalos

tautaruna.lv 10.feb
 
F64
Kāds pircējs pavēstījis, ka pārdevēja, kas strādā Mego veikalā Valkā, esot nepieklājīgākā kasiere Latvijas veikalos, kādu viņam nācies sastapt.
Portālā "sudzibas.lv" vīrietis raksta, ka pārdevējas vārdā Santa attieksme neesot slikta tikai pret viņu, bet gan pret visiem klientiem.

"Teikšu godīgi - nekad neredzēju TIK nepieklājīgo kasieri Latvijas veikalos. Es, protams, saprotu, ka cilvēki ir diezgan ļauni, bet tomēr, kad tev pašam ir laba attieksme pret kasieriem, tu gaidi, ka arī kasieres/kasieri būs laipni pret tevi. Man nav vairs nekādas vēlmes iepirkties Valkas Mego veikalā šīs kasieres dēļ. Santa NEKAD nesaka "Labdien/Labrīt/Labvakar", "lūdzu/paldies". Man ir tāda sajūta, ka viņa mani ienīst, neskatoties uz to, ka mēs nepazīstam viens otru. Es redzēju viņas attieksmi pret citiem pircējiem, tikpat slikta. Pat mana paziņa no Igaunijas vienreiz teica, ka šajā veikalā strādā ļoti nelaipna kasiere un tā bija Santa (redzēju čekā)," raksta pircējs, paužot neizpratni, kāpēc kasierei ir tik slikta attieksme pret klientiem.

Tikmēr komentāros kāds lietotājs ar lietotāju "Santa", kas sevi pasniedz kā sūdzībā minēto pārdevēju, raksta, ka viņai vienalga, ka minētā persona vairs nenāks pie viņas iepirkties.

"Mazāk pircēju, mazāk problēmu," raksta Santa.

Jāpiebilst, ka pircēji ik pa laikam sūdzas par pārdevēju nelaipno attieksmi. Tā nesen kāds pircējs sūdzējies par pārdevēju veikalā "Top" Talsu novadā.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jāsaka, ka pārdevēji un kasieri lielāko tiesu ir nelaipni visos veikalos. Un ko var gribēt, ja alga mazā, bet prasības lielas?

11.februāris Atbildēt

TOP Jelgavaa esot iedevis stradniekiem uz svetkiem Davanu Karti...un tas vertibu atvilcis no algas ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.februāris Atbildēt

Es par videjo algu valstii ari nesmaiditu :) Tas jau ir piespiedu darbs, ja nav citas izejas.Nomaksa komunalos un naudas nav.

12.februāris Atbildēt

Tas labrīt/labdien/labvakar reāli kaitina. Man kā pircējam gribētos, lai maksimāli ātri saskaita manu pirkumu, savāc naudu un izsniedz čeku. Liekas runas pie kases ir nevietā!

12.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:53

Jaunākās diskusijas