VIDEO: Skolotāja ASV pa zemi velk ar autismu slimu zēnu

tautaruna.lv 8.jan
 
Ekrānšāviņš no video
Kāda skolotāja Kentuki, ASV, atlaista no darba pēc tam, kad skolas vadība pamanījusi, ka uzņemts video, kurā redzams, kā pa skolas gaiteņu grīdu viņa velk ar autismu slimu deviņus gadus vecu zēnu.
CNN informē, ka lai gan incidents noticis jau oktobri, skolotāja no darba oficiāli atlaista šajā pirmdienā. Skolas vadība informē, ka atbilstoši protokolam, visu šo laiku notikusi izmeklēšana.

Skolotājs vārds medijiem netiek atklāts, tomēr deviņus gadus vecā bērna māte nekautrējas runāt par notikušo. Viņa pastāstījusi, ka zēns no klases šādā veidā izdzīts pēc tam, kad viņam sākusies kārtējā lēkme.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas