Apmeklētāja ironizē, ka populāras ēstuves darbinieki mēģinājuši viņu nogalināt

tautaruna.lv 8.jan
 
REUTERS/ SCANPIX
19 gadus veca "Subway" apmeklētāja sociālajos tīklos ironizējusi, ka ēstuves darbinieki, iespējams, mēģinājuši viņu nogalināt.
19 gadus vecā Nora devusies uz "Subway" ēstuvi Apvienotajos Arābu Emirātos, kur pasūtījusi sviestmazi ar vistu un papildus porciju aso piparu. Liels bija meitenes pārsteigums, kad apskatot sviestmaizi viņa atklājusi, ka tajā ir 50 aso piparu gabaliņi, vēsta "The Mirror".

Meitene ironizējusi, ka viņai garšo ass ēdiens, bet šāds tā daudzums spētu viņu nogalināt.

Tikmēr ieraksta komentētāji smējušies, ka reizēs, kad viņi pasūta kādu papildu piedevu, viņi pat nav saņēmuši pusi no tā, kas atgadījies Norai.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas