Rīgas iedzīvotāji izsmej "Rīgas satiksmes" ieviesto apgaismojuma funkciju

tautaruna.lv 8.jan
 
Ekrānšāviņš/Twitter
"Rīgas Satiksme" nesen piedāvājusi jauna tipa pieturvietu plāksnes ar apgaismojuma funkciju, kas pavisam neapmierina Rīgas iedzīvotājus. Stabi un ceļa zīmes ir izvietotas piecās 13. janvāra ielas pieturvietās, kā arī 11. novembra krastmalas pieturvietā "Grēcinieku iela"

Šīs pieturvietu plāksnes aprīkotas ar iespēju kustības sarakstus izgaismot ar speciālu gaismas slēdzi, kas pasažieriem atvieglo pieturvietu sarakstu aplūkošanu diennakts tumšajā laikā. Minētās sešas pieturvietas izvietotas testa režīmā.

Taču jauninājums soctīklos izraisījis īstu sašutuma vētru, cilvēki sūdzās par pārmērīgo naudas izlietojumu, ņemot vērā to, ka vienas pieturvietas aprīkošana ar lampiņu un podziņu izmaksājot 4300 eiro. Taču Twitter lietotājs Oto aprēķinājis, ka visu pieturu ierīkošanai nepieciešamā summa būtu 8,6 miljoni.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Soliņi pieturvietās tādi ka vienai pensionārei pietiek , pārējiem jāsēž zemē vai no sāpēm mugurā jāģībst nost ... jo nav kur aqpsēsties !

8.janvāris Atbildēt

Nevajag pensionārēm tik resnas dirsas audzēt. Pretīgi skatīties!

8.janvāris Atbildēt

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas