Jaunietim Ogres pusē otrais mācību semestris sākas ar "viesošanos" atskurbtuvē

tautaruna.lv 8.jan
 
F64 Photo Agency
Kādam jaunietim pirms mācībām skolā nācies paviesoties atskurbtuvē, vēsta portāls "ogrenet.lv".
6.janvārī plkst. 22.20 pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Jaunatnes ielu, Ogrē, kur jaunietis stiprā alkohola reibumā uzvedas agresīvi un izaicinoši. Ierodoties policijas darbiniekiem, jaunietis runāja nesakarīgi, neorientējās apkārtējā vidē, kā arī nevarēja uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, tāpēc tika pieņemts lēmums viņu nogādāt atskurbšanas telpās. Jaunietim konstatēts 2,7 promiles stiprs alkohola reibums.

Pēc atskurbšanas jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Pašvaldības policijas darbinieki pirmdienas rītā piedāvāja jaunieti aizvest uz mācību iestādi, bet viņš no šī piedāvājuma atteicās.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas