"Ātrie" neuzskata par vajadzīgu kundzi vest uz slimnīcu, izrādās - sievietei bijis insults

tautaruna.lv 4.jan
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Kāda sieviete portālā sudzibas.lv paudusi neapmierinātību ar mediķu darbu.

Viņas mammai pērnā gada nogalē pasliktinājās veselības stāvoklis. Mamma nevarēja paiet. Tika izsaukta neatliekamā palīdzība. "Mediķi pateica, ka tā ir hroniska vaina.

Protams, viņi manu mammu neaizveda uz slimnīcu, lai vismaz veiktu kādas pārbaudes.

Tas viss notika pirms nepilna mēneša. Pagājušā gada nogalē mammai palika sliktāk, un šoreiz, sazinoties ar ģimenes ārstu biedrību un izskaidrojot situāciju, ārsts piedāvāja ātro medicīnisko palīdzību. Mammu aizveda uz Ventspils paliatīvo nodaļu. Mamma pēc 4dienām nomira. Cēlonis galvas smadzeņu išēmija un bijis iepriekš insults," raksta sieviete.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Kad Latvija beigsies nirgasanas par cilvekiem. Vainigo ka parasti nebus.

4.janvāris Atbildēt

Vaks,un karteja nekauniba.Kas notiek Latvija,kur pazudusi musu mediki,vai tikai par naudu dod diplomus?Pedejais laiks savest kartiba medicinu,nevis blaut ka viniem pietrukst naudas.CIENITA DZILA LIDZJUTIBA,BET SO FAKTU NEDRIKST TA ATSTAT.

4.janvāris Atbildēt

Visi mediķi ar labu darba staźu un pieredzi sen ir arzemees kur vinu darbs tiek noverteets

5.janvāris Atbildēt

Ātrie jau ierodas ar tādiem ģīmjiem,ka labāk netraucēt.Visi gandrīz ir viltus izsaukumi pēc viņu domām.Bet parastam cilvēkam,kas nav mediķis varbūt ir sajūta,ka mirst.Mediķi tik raud pēc algām.

4.janvāris Atbildēt

Manu dēliņu arī neveda, kad zvanīju. Tikai sabāra mani. Ko tad es viņiem zvanot.

Pēc divām nedēļām vēlreiz zvanīju. Tad aizveda. Knapi pēdējā brīdī izglāba viņam dzīvību. Kuņģa plīsums bija. Ārsti mums ir ļoti labi, un pat izcili. Visu cieņu viņiem. Bet nokļūt līdz tai palīdzībai, kad tā ir ļoti vajadzīga, diemžēl, var izrādīties neiespējami.

4.janvāris Atbildēt

Mediķi, kuri patiešām zin ko dara jau sen aizlasījušies strādāt uz citām vietām, paši diemžēl esam vainīgi ka saucam 'Neatliekamo palīdzību dēļ iesnām un skabargas tā "izdedzinot" med personālu, tagad nu mīlīši sanēmiet. Un būs vēl sliktāk....

5.janvāris Atbildēt

Kārtējais "fake new", lai sabiedrība noticētu, ka jebkuri ārsti ir santīmu vērti mistiskā Hipokrāta zvēresta vergi. VM pasūtījums, lai diskreditētu ārsta profesiju un maskētu e-veselības brāķi ?

5.janvāris Atbildēt

Man bija līdzīga situācija ar Ogres "mediķiem", tāpēc nekāda "fake new"

5.janvāris Atbildēt

to Margots

Nekādi fake news - 100% ticu, ka tā varēja būt. Mana mamma mira drausmīgās mokās, jo ātrie nopriecājās, ka hroniska vaina, jo pāris dienu atpakaļ bijis ģimenes ārsts, un slikti bijis vairakas dienas, tāpēc viņai hroniska vaina un viņa nekur nav jāved, kamēr mēs tikām pie ģimenes ārsta norīkojuma, mamma jau kliedza no sāpēm. Vajadzēja toreiz Jūrmalas ātrajiem savārīt ziepes pēc pilnas programmas, bet mēs par visu bijām tādā autā un šokā, ka pat sekciju nepieprasījām un juridiski neko neuzsākām, bet būtu vajadzējis.

5.janvāris Atbildēt

Tai pat laikā bomzīšiem ļoti naski atskrien pakaļ un savāc no ielas uz aprūpēšanu. Kautkāda sazvērestība acīmredzot pastāv pret Latvijas iedzīvotājiem. No veselības ministrijas noteikti, jau vairāku gadu garumā mērķtiecīgi degradējot visu medicīnas sistēmu.

5.janvāris Atbildēt

Jā. Pilnas slimnīcas ar tiem, kam slikti palicis no pārdzeršanās. Un gandrīz vai lepni viņi stāsta, cik bieži nokļūst slimnīcā. Personīgi dzirdēju tādu plātīšanos. Un medmāsiņas teica, jā, viņš jau pie mums bieži viesojas.

5.janvāris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu raksta autoram.Man ir 67 gadi.Oktobra sākumā sacēlās temp. tuvu39C ,satūka plecs.Ģimenes ārsta parakstītās zāles nepalīdzēja.Ātrie atteicās braukt.Finālā ar radinieku palīdzību tiku ievietots strutaino infekciju nodaļā Rīgas traumat. slimnīcā.Paldies šīs nodaļas vadītājam kurš veica 4 st. operāciju un izglāba man dzīvību.

5.janvāris Atbildēt

Nevarēji paiet? Tātsd līdz ārstiem varēji nokļūt pats.

6.janvāris Atbildēt

Ja būtu gali man es sen jau aizbrauktu no šejienes,jo te točna nekā vairs nav. Ne slimnīcas,ne darba,ne miers un saticība,kur nu vel žēlsirdība vienam pret otru.

5.janvāris Atbildēt

Piekrītu, īpaši ja runa ir par jaunākos gados esošiem. Ja ir labas angļu vai vācu valodas zināšanas, viņi tiek ņemti prom uz šajās valodās runājošajām valstīm. Trešdaļa no maniem studentiem, ko neilgā laika posmā apmācīju LU, tagad strādā ārpus Latvijas. Un var skaitīt par aldziņām, ka tās nevajag celt utt. Pēc kāda laika arī esošie ārsti pāries tikai uz maksas medicīnu, nosakot savu vērtību. Uz to valsts sistēma iet. Atvērtais tirgus tad arī visu noliks pa vietām......

6.janvāris Atbildēt

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris Atbildēt

Mani ar infarktu nepaņēma ātrie.

9.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:55

Jaunākās diskusijas