Nomira mokās! Sieviete paskaidro, kādu kaitējumu nodarījis Latvijā pirkts augs

tautaruna.lv 9.dec 2018
 
Ekrānšāviņš no "Degpunktā" video
Kāda sieviete dalījusies ar savu stāstu par to, kādas ciešanas viņas dzīvē sagādājis, iespējams, viens neveiksmīgs pirkums.

Rīdziniece Austra jau vairākus gadus lepojas ar akvāriju, kurā ir dekoratīvās zivis. Lai sagādātu to mazuļiem paslēptuvi, viņa veikalā "Depo" iegādājās akvārijam paredzētus augus, kas kalpotu arī kā skābekļa avots. Pusstundu pēc zaļumu ievietošanas ūdenī, teju visas akvārija iemītnieces gāja bojā, atsaucoties uz Austras teikto vēsta raidījums "Degpunktā".

"Nopirku divus dzīvos augus. Visi priecājāmies, nākamās pusstundas laikā visas akvārijā zivis sēž stūrī un sāk lēkt ārā. Nevajadzēja sietiņu ņemt, viņas pašas lēca ārā. Viņas visas it kā dzīvas, bet tā kā paralizētas. Noskatījos, kā viņas agonijā mocījās un nomira," stāsta Austra

Sieviete ir pārlicināta, ka pie vainas postam esot nopirkie augi. Pirkuma čekā gan redzams, ka tiešām iegādāti "akvārija augi", tāpēc pati Austra uzskata, ka nekādu kļūdu nav pieļāvusi.

Veikala "Depo" pārstāvji uzsver, ka augi nevar būt atbildīgi par akvārija ūdens sagandēšanu. Tiesa, Austra tiek aicināta arī iesniegt oficiālu sūdzību, informē "Degpunktā".

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nav jāpērk nezināmas izcelsmes svešzemju augi. Būtu iestādījusi akvārijā kaut vai mūsu pašu ūdensrozi, kas aug visos dīķos,īpaši dzeltenās un nebūtu problēmas. Ūdensrozes arī bagātina ūdeni ar skābekli.

10.decembris 2018 Atbildēt

Jāni lauks, tad, kad Tev sanāks līdzīgi, -ar pārtikas precēm, piemēram, tad atceries savu augstprātīgi muļķīgo komentāru zem šī raksta.

11.decembris 2018 Atbildēt
Viktorija Jemeļjanova > agija.c.rule

Agij, es tev nepiekrītu. Kā var pirk ko pagadās un neskatoties, kas tas par augu?

1.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:35

Jaunākās diskusijas