"Netaisos samierināties!" Kaimiņš Jūrmalā terorizē sievieti ar mazu bērnu

tautaruna.lv 7.dec 2018
 
facebook.com
Kāda Kauguru iedzīvotāja sociālajā tīklā Facebook raksta par sava kaimiņa izdarībām alkohola reibumā un lūdz padomu - kā viņai rīkoties attiecīgajā situācijā.
Sieviete raksta, ka, būdams alkohola reibumā, viņas kaimiņš, kuru sieva nelaiž mājās, kāpņutelpā rīko jandāliņus, mēģina izsist dzīvokļa durvis un pat nokārto savas dabiskās vajadzības.

" Situācija tāda, periodiski šis cilvēks mīl ļoti pamatīgi iedzert, tad neatkarīgi diena vai nakts, nāk uz savu dzīves vietu, bet dzīvoklī netiek, jo sieva nelaiž. Sieva periodiski staigā ar fiziski redzamiem pāri nodarījumiem. Tātad šis alkomīlis ar saviem kruķiem dauzot pa savām durvīm un ļoti skaļi un necenzēti bļaustoties, cenšas izsist savas durvis, bet cieš arī manējās durvis, jo ir tieši pretī. Man mājās dzīvo arī mazs bērns. Katru reizi saucu policiju. Šonakt saucu 2 reizes un beigās vēl pati gāju gaitenī dzinu prom. Policijai teicu, ja vajag, lai viņu savāktu kādu iesniegumu, esmu gatava uzrakstīt, uz ko man atbildēja, ka nav tāda panta," raksta sieviete.

Viņa publicē foto, kurā redzams vīrietis, guļot kāpņutelpā.

"Policijas darbības rezultāts, no rīta vedot bērnu uz bērnudārzu, kāpņu telpā šāds skats, neuzskatu to par normālu un netaisos uz to visu pievērt acis un samierināties. Šoreiz vismaz pagaidām nav nokārtojis savas dabiskās vajadzības kāpņu telpā. Vai kāds zina kādu pantu vai ko reāli izdarīt šādā situācijā? Jo dēļ viena değenerāta cieš viss stāvs," raksta sieviete.

Ekrānšāviņš no Facebook

Tikmēr komentāros tiek norādīts, ka jārīkojas ir vīrieša sievai.

"Kamēr šo sievieti viss apmierina, Jūs neko neizdarīsiet. Jūs esat trešā persona.
Tas ir viņu dzīvesstils, psiholoģiski klasiskais scenārijs, starp citu. Ja šī sieviete gatava kaut ko mainīt, tad viņai jāvēršas pie psihologa, tad pēc pamatīga darba viņai jālauž tas scenārijs un tad viņa būs spējīga vērsties uz policiju. Bet diez vai viņa to izdarīs. Šobrīd cilvēki kaifo viens no otra," teikts kādā komentārā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kapec neko neizdarit? Ja traucee naktsmiru var mierigi rakstiit iesniegumu. Nekompetentiem komenteetaajiem vienmeer buus stulbas atbildes kaa piemeram, treshaa persona...

7.decembris 2018 Atbildēt

Domāju, tas ir vismaz huligānisms no tā alkonauta puses. Neesmu jurists, bet man liekas, 167. apk pants atbilst , "Par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms), —uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz piecsimt euro." Jautājums tikai, vai tā naudassoda uzlikšana palīdzēs.

7.decembris 2018 Atbildēt

Te jau problēma ir tā invalīda sievā, kāpēc viņa nelaiž invalīdu mājās,kur lai cilvēks iet? Vēl nav zināms,kāds cilvēks ir tā sieviete,varbūt viņas dēļ arī invalīds dzer.Kur mūsu sabiedrības humānisms ir pazudis?Visi pieraduši novelt visu uz dzeršanu,jo ta ir vienkāršāk,dzer tātad slikts cilvēks,bet vajag jau konstatēt vainu.

9.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas