Ceļā uz Rīgu autobusa šoferis piedraud ar policiju un izsēdina mazu bērnu

tautaruna.lv 5.decembris 2018, 15:05
 
F64
Maršruta autobusa Sigulda-Rīga vadītājs atteicies salonā uzņemt 1. klases audzēkni, kurai bija jāpaspēj uz dejošanas mēģinājumu galvaspilsētā, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Mazo meitenīti uz autobusa pieturu pavadīja 13 gadus vecā māsa.

Ģimenes instrukcija paredzēja, ka vecākā māsa autobusā iesēdina savu māsu, pasaka autobusa vadītājam, kurā pieturā meiteni sagaidīs mamma. Tikmēr mamma savā telefonā seko līdzi jaunākās atvases atrašanās vietai.

Kaut šāds scenārijs īstenots jau vairākas reizes, šoreiz autobusa vadītājs kategoriski atteicies salonā uzņemt septiņus gadus veco pirmklasnieci. Kā stāsta meiteņu mamma, šoferis savu rīcību pamatojis ar to, ka ”meitenīte ir pārāk maza, lai viena brauktu”.

Kad vecākā māsa norādījusi, ka pirmklasniece ir autobusā viena pati braukusi arī iepriekš, transportlīdzekļa vadītājs piedraudējis izsaukt policiju. Sabiedētie bērni izkāpuši šosejas malā un raudot zvanījuši mammai, kura jaunāko atvasi gaidījusi Rīgā.


”Līdz mājām jāiet bija aptuveni trīs kilometri. Jaunākā meita apsaldējusi seju un rociņas, jo ļoti raudājusi. Paldies dispečerei Marijai, kura ar mašīnu brauca meitenes meklēt un ātrāk nogādāja mājās siltumā!” atklāja bērnu māte.


Avots

Komentē 15

 
Anonīms
 

Kas tā par māti,kas palaiž tik mazus bērnus vienus , Eiropā tādai bēnus atņemtu .

5.decembris 2018, 16:13 Atbildēt

Kāpēc pirmklasnieks ir par mazu, lai brauktu autobusā?! Visā Latvijā, ārpus pilsētu centriem bērni brauc uz skolu un no skolas un ne vienmēr ar skolas autobusu. Vai Jūs, Lilita, zināt, kas vispār notiek ārpus Jūsu šaurās pasaulītes, ja šādi komentējat? Mēs esam Latvijā, nevar salīdzināt ar to, kas notiek Eiropā. Viņiem nesaprast mūsu ikdienu. Un ceru, ka Jums, perfektā Lilita, neatņems ne bērnus, ne mazbērnus...

5.decembris 2018, 17:29 Atbildēt

Jevroliberaste, tad gzīvo savā geiropā un nerej.

5.decembris 2018, 19:26 Atbildēt
Lilita Ustinova > aivars.priedeslaipa

Kā tad tā ? Vairs Eiropa nepatīk ?

5.decembris 2018, 19:34 Atbildēt

Strādājoša

6.decembris 2018, 9:53 Atbildēt

Kopš kuriem laikiem Latvija vairs nav Eiropā?

6.decembris 2018, 16:59 Atbildēt

Man liekas, ir pilnīgi normāli, ja 7gadīgs cilvēks spēj autobusā nosēdēt to apmēram stundu, cik aizņem brauciens no Siguldas līdz Rīgai.

5.decembris 2018, 17:27 Atbildēt

Es gāju ziemas naktīs arī četrus kilometrus, divi posmi caur mežam.

Esmu dzīvs :-))

Lilita neir gudra...

5.decembris 2018, 17:34 Atbildēt

Šoferis pareizi darīja.Ja kaut kas atgadītos, vainotu viņu. Cik daudz bērnu ir tepat Latvijā pazuduši braucot vieni no punkta b uz punktu a. Šofera pienākumos nav uzņemties aukles pienākumus. Bet par to, ka izsēdināja, ir jānosoda.

5.decembris 2018, 20:55 Atbildēt

Troļļa loģika- šoferis pareizi darīja tāpēc ir jānosoda.

6.decembris 2018, 7:55 Atbildēt

Nevajag tur nekādu "aukli". Bērnam ir 7 gadi, un viņš DRĪKST pārvietoties viens, tai skaitā sabiedriskajā transportā. Ka augumā tāds pamazāks, nu un kas par to? Man pirmajā klasē autobusa PAZ zemākais pakāpiens krūšu augstumā bija.

8.decembris 2018, 18:34 Atbildēt

Tipisks melu raksts! Vispirms apgalvots, ka šoferis atteicies bērnu uzņemt salonā, tad rakstīts, ka izsēdinājis, turklāt izsēdinājis abus bērnus, lai gan iepriekš apgalvots, ka braukt vajadzēja tikai jaunākajai māsai. Un beigās vispār dzīvās šausmas- bērniem vajadzējis iet atpakaļ uz mājām 3km, tikai interesanti kurš izdzimtenis tiem bērniem lika iet 3km LĪDZ PIETURAI?

6.decembris 2018, 7:54 Atbildēt

Tieši manas domas!

Kurai stāsta daļai tad ticēt?

6.decembris 2018, 14:08 Atbildēt
Эгон Волк > laura.marta.vanaga

Ja lielā māsa gribēja pateikt šoferim, kur mazajai jāizkāpj, tad gan jau, ka iekāpa autobusā, nu nekliegs taču no attāluma,stāvot ārā. Tad tā arī sanāk, ka izdzina abas.

8.decembris 2018, 18:38 Atbildēt

Te pie mums Latvija viss ir atļauts un bērnus vienus arī laiž uz skolu, bet no otras puses skatoties ar viņiem var daudz kas notikties, drošāk jau būtu ka kāds būtu līdzi, jā uk gan tā nedrīkst, jo mana meita arī tur dzīvo un tur ir stingri likumi

9.decembris 2018, 13:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:07

Jaunākās diskusijas