Autovadītājs ļoti dusmīgs par CSDD darbinieka attieksmi Limbažos

tautaruna.lv 19.novembris 2018, 14:25
 
F64
Kāds autovadītājs sūdzas par Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas darbinieka neadekvātu attieksmi.
Neadekvāts darbinieks veic automašīnu tehnisko apskati.

Vīrietis portālā "sudzibas.lv" raksta, ka devies uz CSDD nodaļu Limabažos, lai tiktu veikta auto tehniskā apkope, taču darbinieka rīcība viņu šokējusi.

"Neadekvāts darbinieks veic automašīnu tehnisko apskati. Gāju divām mašīnām - pirmajai atteicās veikt dūmgāžu pārbaudi, jo auto motoram esot “netipiski” trokšņi. Izgāju ar otro reizi, dūmgāzes iekļāvās normā, taču šis cilvēks turpināja “gāzēt”, kamēr viņa kolēģis viņam teica, lai pārtrauc to darīt, jo “iekļaujas” taču. Pēc mēneša gāju otrajai mašīnai tehnisko apskati - tikko no servisa, nomainīta eļļa, eļļas filtrs. Šis pats darbinieks šoreiz saka, ka dūmgāzes nemērīs, jo esot pārāk daudz eļļas! Neko, braucu atpakaļ uz servisu, meistars šokā - tikko visu precīzi salēja, labi nolej nedaudz nost, braucam atpakaļ uz tehnisko apskati (meistars uzstāj, ka brauks līdzi) . Tur šis pats darbinieks šoreiz saka, ka nemērīs dūmgāzes, jo ir “netipiski trokšņi motorā! Vai tā ir adekvāta attieksme, tajā pat dienā stundas laikā mainīt iemeslu kāpēc nemērīs dūmgāzes?" raksta autovadītājs.

Kā teikts CSDD mājaslapā, transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates mērķis ir nodrošināt, lai ceļu satiksmē piedalās droši un visiem tehniskajiem parametriem atbilstoši transportlīdzekļi.

Avots

Komentē 19

 
Anonīms
 

Darbinieks neredzēja naudaszīmes pie ātrumkloķa.

19.novembris 2018, 17:16 Atbildēt

Ja atmiņa neviļ, tad visās CSDD apskates stacijās ir video novērošana. Nevajadzētu būt problēmas noskaidrot darbinieka rīcību, - protams ja pēkšņi kameras nav saplīsušas. :)

19.novembris 2018, 18:32 Atbildēt

Brauciet uz CSDD nodaļu Preiļos. Visu adekvāti paskaidros un adekvāti norādīs, kas jāizdara tūlīt un kas tuvākajā laikā. Esmu ļoti apmierināts ar darbinieku profesionālo attieksmi.

19.novembris 2018, 18:54 Atbildēt

Tam čalim acīmredzot riebjas, ja lauktehnikas, elektrības ģeneratoru un sūkņu motorui tiek stūķēti automašīnās. Es arī šitos smirdīgos tarkšķinātājus čakarētu visādos veidos. Man pašam arī riebjas dīzeļa (ne)motori.

19.novembris 2018, 19:19 Atbildēt

Šķiet,ka neesi neko labāku redzējis dzīvē,kā 100 gadīgu dīzeļa ģeneratoru. Mūsdienu dīzelīši murrā,nevis tarkšķina! Runājot par smirdēšanu,smird jūsu benzīnieki tā,ka nav iespējams braukt no aizmugures.Sajūta tāda,ķa dzīvu degvielu grūstu laukā pa izpūtēju! Tā ka nevejag t...rst!

19.novembris 2018, 20:16 Atbildēt

Tur jau ta lieta ka tu sedi dizelim vienmer aizmugure ar savu šujmašīnu. Un tapec tev riebjas dīzeļi.

19.novembris 2018, 21:06 Atbildēt

Beidziet jau nu jūs traktoristi te muldēt. Smird tie jūsu dīzeļi kā maitas un kūp un tarkšķ, un piesārņo apkārtni. Labi, ka Civilizētajā pasaulē tos jau visai aktīvi aizliedz. Esmu gana daudzus simtus tūkstošu jūdžu nobraucis ar tām parodijām par motoriem, lai tos neciestu ne acu galā. Un nē, es nesēžu nevienam smirdeklim astē, es tos kūpošos, kuslos tarkšķekļus apdzenu pie pirmās iespējas. Par laimi elektormobilis ir daudz, daudz dinamiskāks par tiem kancerogēnas vielas izplatošajiem dranduļetiem.

19.novembris 2018, 21:13 Atbildēt
Rolands Varkalis > yohn.plunt

Pats tu muldi, esmu braucis ar visādām mašīnām un traktoriem, visi ir labi un katram ir savi mīnusi, taču šitā stulbā muldēšana ir tavā mazajā aprobežotajā galviņā izdomāts. Tagad izsmēķēt cigareti ir kaitīgāk nekā visu dienu elpot no izpūtēja

19.novembris 2018, 22:10 Atbildēt
Yohn Plunt > rolands.varkalis

Nu tad ieteiktu tev nākt klajā ar jauninājumu un laist sava smirdīgā traktora izplūdes gāzes tieši salonā. Divi labumi vienā rāvienā - svaigs un silts gaiss, un vari vēl papildus piesmirdināt to ar savām stulbajām cigaretēm. :D Laikam jau visi tie kam riebjas dīzeļu smirdoņa ir muļķi. Tikai tu viens esi gudrs. :D

19.novembris 2018, 23:20 Atbildēt
Aldis Kokarevics > yohn.plunt

paēd normālu pārtiku,plānprātiņ,un pirms sēdies savā dzirksteļu kastē nomazgājies,tad nekas tev tur nesmirdēs!

20.novembris 2018, 9:16 Atbildēt
Yohn Plunt > aldis.kokarevics

Turpini vien pļūtīt. Par laimi drīz varēsi savu smirdošo, klabošo kuļmašīnu kūpināt kādā slēgtā teritorijā un kavēties atmiņās, kā kādreiz nesodīti smirdinājies un kūļājies pa satiksmi, kā tāds s**ds pa āliņģi. :)

20.novembris 2018, 17:37 Atbildēt
Andris Ozols > yohn.plunt

tu esi riktiigs pajolins

20.novembris 2018, 21:34 Atbildēt
Mārcis Kānītis > yohn.plunt

Lai uzražotu vienu elektromobilu dabai tiek nodarīts lielāks kaitējums nekā no dīzeļa un visam vēl galā neviens vēl nav atbildējis kur liks nolietotos akumulatorus. Kā saka piediršu citu dārziņu lai savs nesmirdētu.

23.novembris 2018, 14:10 Atbildēt

Lūžņiem satiksmē piedalīties aizliegts. Pa velti jau nečakarē, ja nav aizdomas ,ka knapi sastutēts uz tehnisko apskati.

Brauciet ar mopēdauto !!!

19.novembris 2018, 21:23 Atbildēt

Nav nekas trakāks ,ja Tev pa priekšu velkas kāds vecs BMW vai Volvo dīzelis kurš smird kā traks.Vācijā jau aizliedz tos dīzeļus.Cerams Eiropas regulas nonāks arī pie mums tad nu redzēs kur bāzīs savus dīzeļus.Limbažu CSDD šodien valda kārtība.Auto pārbauda perfekti. Es pat teiktu pārmērīgi perfekti. Telefoni visiem ir.Ir.Nu filmējiet visu.Es to daru.Nav aizliegts.Ja kas strīdu izšķirs video

19.novembris 2018, 21:32 Atbildēt

Pati eat limbažu sdd bijusi?pārāk kārtīgi viņi cenšas apjāt katru ,kurš pie viņiem iebrauc,lai tikai naudu viņiem atstātu..ar to pašu lapu kurā viņi sabāzuši 2vniekus,droši var iziet skati mašīnai nepieķeroties jebkurā citā scss,nez kā tad tā!

p.s.sasmird benzīn dzinēji,padomjlaika imperatori!

19.novembris 2018, 21:55 Atbildēt

csdd,atvainojos

19.novembris 2018, 21:58 Atbildēt

Jau 10 gadus vairākiem transporta līdzekļiem eju tehnisko apskati tieši Limbažos. Puiši, kas tur strādā, ir samērā stingri, bet ne bez pamata. Ja ir kāda vaina, tad liek to novērst. Un man par to prieks, jo uz pa ceļiem jāpārvietojas drošiem auto. Nekad neesmu pat dzirdējis, ka no kāda būtu paņemts kukulis ... tā nu gan pie mums nenotiek. Cilvēcīgu attieksmi gan esmu piedzīvojis vairākkārt, piemēram, izrādās nedeg aizmugurējais miglas lukturis. Nevis uzreiz dod melno uzlīmi uz mēnesi, bet ļauj aizbraukt līdz servisam, aši to salabot, un atgriezties, lai dabūtu izietu tehnisko apskati. Forši čaļi, stingrībai ir jābūt ... un cilvēciskai attieksmei arī ... tā turēt!

19.novembris 2018, 23:00 Atbildēt

Limbažos TA izeju daudzus gadus, ir gadījies visādi, reizēm nācies braukt otro reizi, dažādu defektu dēļ, bet runa nav par to. Īpašu "piekasīšanos"neesmu novērojis, kaut pie gados pasenam autiņam to izdarīt nav grūti.Žēl,ka rakstā nav nosaukts konkrētā inspektora vārds, tad varētu ko bilst, vai rakstītais ir vai nav atbilstošs patiesiem notikumiem, jo zināmi ir visi inspektori un viņu darbošanās stils. Netipiskas skaņas motora darbībā? To vismaz varēja izskaidrot atbraukušais servisa meistars. Eļļas līmeni man neviens nekad nav skatījis, bez tam braukšana bez eļļas vai ar lielu līmeni virs normas apdraud tikai auto īpašnieka maku.:) Jā, skatās vai eļļa kaut kur nesūcas. Pats braucu ar autogāzi un problēmas ar atgāzēm nemēdz būt.

20.novembris 2018, 10:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:55

Jaunākās diskusijas