Teātra kritiķe par atradumu grāmatnīcā: Kā var Latvijā pārdot šādus murgus?

tautaruna.lv 9.nov 2018
 
Ekrānuzņēmums/@SilRa_A/Twitter
Silvija Radzobe, kura ir latviešu teātra kritiķe un teātra vēsturniece, nepatīkami pārsteigta par kādu grāmatu, kas atrodama Rīgas grāmatnīcā.

"Kā iespējams, ka Latvijā pārdod šādus murgus, kas glorificē baltiešu deportācijas?" neizpratnē Radzobe. Ierakstam Twitter teātra kritiķe pievienojusi arī foto ar grāmatas "Valsts drošības iestādes pret buržuāziskajiem Baltijas nacionālistiem", kas izdota krievu valodā.

Ieraksts izsaucis diskusijas, vai šādai grāmatai Latvijas grāmatnīcas ir jāatrodas vai nē.

Pirmās, 1941. gada jūnija deportācijas, bija Padomju Savienības okupācijas iestāžu veikta masveidīga Baltijas valstu, Baltkrievijas, Ukrainas un Moldovas iedzīvotāju izsūtīšana uz PSRS iekšlietu sistēmas koncentrācijas nometnēm vai mūža nometinājumu attālos PSRS reģionos. No Latvijas izsūtīja 15 400 cilvēku.

Otro deportāciju Latvija piedzīvoja 1949. gada martā, kad no Latvijas izsūtīja 42 149 cilvēkus.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Un trešo ('humāno") deportāciju veica Bodmanis ar savu kliķi, kad Latviju pa visiem šiem neatkarības gadiem, bija spiesti "brīvprātīgi" pamest ap 600 000 cilvēku...

9.novembris 2018 Atbildēt

>Alegers

Kā tādiem sidariem jebaļņiks vēl maļ ...? Salīdzināt veselas tautas vardarbīgu izsūtīšanu uz Ziemeļu apgabaliem ar to , kas mugurā un cik var sapakot 15 minūtēs , tā lai var panest ....ar brīvprātīgu emigrāciju ???? Da tu sidar apjaut ko GVELZ ? Par cik grašiem strādā , KURVA ?

10.novembris 2018 Atbildēt

Un šitādu makulatūru droši vien lasa tie mudenieki , kuriem izglītības trūkst mātes valodā . Čemodan , vokzal , paraša !

10.novembris 2018 Atbildēt

Nu bet, piemēram, bībeli vai korānu arī brīvi tirgo. Tur ne tikai pasaciņas, bet asinsdarbu un kūdīšanas uz vardarbību tādā apjomā uz papīra kv.cm, ka pārspļauj "troņu spēles". Un nekas, ļaudis nesašutinās.

13.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:16

Jaunākās diskusijas