Ar vēzi slims vīrietis vaino Veselības ministriju melos

tautaruna.lv 30.okt 2018
 
F64
Kāds vīrietis portālā "sudzibas.lv" izkliedzis savu sāpi - viņš vaino Veselības ministriju un veselības ministri Andu Čakšu melos saistībā ar rindu mazināšanos uz izmeklējumiem.
Kur palikuši Čakšas solījumi, ka rindu vairs nebūs?

Vīrietis, kas ir invalīds un ārstējas no onkoloģiskas saslimšanas, ir neizpratnē, kāpēc uz veselības pārbaudēm ir tik garas rindas.

"Kā invalīds ar onkoloģisku saslimšanu var izdarīt USG pārbaudi, ja šogad jau oktobrī nevar pieteikties rindā uz izmeklējumu Kuldīgā un rindas pieraksts uz 2019. gadu sāksies tikai decembrī? Kur palikuši Čakšas solījumi, ka rindu vairs nebūs? Vai tik tiešām uz 15. minūšu pārbaudēm ir vajadzīgas mēnešiem garas rindas? Kādēļ šo pašu Valsts iegādāto aparatūru ārsti izmanto privāti par maksu un rada māksīgus maksas pakalpojumus?" sašutumā raksta slimnieks.

Viņš pieļauj, ka ministrei Čakšai, iespējams, ir laiks demisionēt.

"Vai Čakšai nebūtu laiks aiziet no Veselības Ministres amata, jo ko nevari celt, to nevari nest un nav, ko mocīties, ja nav spējīga pienācīgi reformēt. Arī e- veselība nedarbojas, jo nevaru ne redzēt visas izrakstītās receptes, ne ielogoties slimības vēsturē," skaidro vīrietis.

Par līdzīgu gadījumu, kad pacients sūdzējas par garām rindām un notiekošajā vainoja Veselības ministriju, vēstījām jau iepriekš.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Veselības GALVGALI KONTROLĒ MASONI UN TĀPĒC , liec kādu ministru gribi, nekas nemainīsies. Stradiņos miljoni pazūd kā akā...

30.oktobris 2018 Atbildēt

Kārtējais rīts, kad atbrauc uz staru terapiju Stradiņu Slimnīca , bet Tev pasaka, piedodiet, aparāts atkal nestrādā, variet braukt mājās! Ir pacienti, kas brauc no ļoti tālām vietām, ceļas plkst 4.30, bet viss velti. Piecus gadus jau prasa jaunu aparātu. Tikko valdība izdāļāja 20€ mio, vai tiešām 1,5€ mio nevarēja jau šogad piešķirt jaunajam aparātam. Drīz varēšu personīgi uzdot šo jautājumu Andai Čakšai un Mārim Kučinskim un visiem citiem. Veselības ministrija , lūdzu komentāru!

Tūlīt vēl ceturtdaļmiljonu izšaus gaisā, jā, varbūt būs skaisti, bet vai to vajag?

30.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:50

Jaunākās diskusijas