"Google Maps" uzņemta attēla dēļ pāris iesniedz šķiršanos

tautaruna.lv, Rita Lazda 10.okt 2018
 
AP/ SCANPIX
Kāds vīrietis plānojot maršrutu pamanījis, ka "Google Maps" ielu attēlā viņa sieva redzama kopā ar citu vīrieti, vēsta "The Mirror".

Medijs informē, ka ielu attēls uzņemts Limā. Tajā redzams, ka sieviete sēž uz soliņa kopā ar vīrieti, kurš ielicis galvu viņas klēpī. Tiesa, attēls tapis 2013.gadā, tomēr neuzticīgā sieviete atzinusi, ka pirms vairākiem gadiem viņai bijusi mīlas afēra. Pāris, kuru vārdi plašākai sabiedrībai pagaidām netiek atklāti, pēc notikušā izšķīries.

Bijušais vīrs par atgadījumu pastāstījis arī sociālajā tīklā facebook, kur komentētāji ironizējuši, cik gan pasaule ir maza.

Šī gan nav pirmā reize, kad "Google Maps" ievietotajos attēlos redzami īpaši skati. Piemēram, reiz fotografēšanas laikā iemūžinātas dzemdības, kā arī tas, kā kāds pāris uz ielas nododas mīlas priekiem.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Te nav jau vairs pasaule maza. Tas tikai norāda, ka cilvēki ar vien vairāk tiek zombēti, izsekoti un padarīti par amēbām. Protams, pasaules varas rokās. Drīz pat nopirsties uz ielas nevarēs, bez varas pārstāviju atļaujas. Nožēlojami, uz ko pasaules attīstība virzās.

11.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:37

Jaunākās diskusijas