Bērns iznīcina naudiņu, kuru vecāki atlika, lai atbrīvotos no parādiem

tautaruna.lv 12.okt 2018
 
CNN
Kļuvis skaidrs, kas notika ar kādas ģimenes mīklaini pazudušajiem ietaupījumiem, ziņo CNN.
Diemžēl, vaininieks bija viņu dēls - divus gadus vecais Leo...

Jūtas štatā ASV dzīvojošie Bens un Džekija Belnapi bija aploksnē sagatavojuši vairāk nekā 1000 dolārus, lai atmaksātu Bena vecākiem parādu. Izrādās, ka viņi bija aizņēmušies naudu, lai iegādātos sezonas abonamentu uz amerikāņu futbola spēlēm.

Tomēr tad aploksne pazuda!

Viņi izmisīgi to meklēja pa visu māju, tostarp atkritumos, līdz Džekija to atrada, vai pareizāk sakot to, kas bija palicis pāri, papīrgrozā pie papīra smalcinātāja.

Diemžēl, vaininieks bija viņu dēls - divus gadus vecais Leo. Vecāki pieļauj, ka viņš to izdarījis, jo vēlējies izdarīt viens to, ko dažreiz piepalīdz darīt ar viņiem.

Par laimi, viss nav zaudēts - sasmalcinātās naudas driskas būs iespējams apmainīt! Tiesa, naudas aizgūšanas process aizņemšot vienu līdz pat divus gadus...

Komentē 3

 
Anonīms
 

Mja , nav berni , nav problemas .

12.oktobris 2018 Atbildēt

Tu ar esi bijis berns. Tad iznak, kad tu ar esi problema

12.oktobris 2018 Atbildēt

Nu nevajag stāstīt pasaciņas ,ka lai saliktu kopā sagriezto ar smalcinātāju naudiņu ,būs vajadzīgs gads vai pat divi !Kad LV tika iznīcināti Lati ,pats redzēju ,cik smalkās frakcijās tas tika izdarīts .Liels bija man pārsteigums ,uzzinot ka kāda uzņēmīga persona esot salikusi sagriezto lielo naudas zīmi ,ko Banka esot arī itkā apmainījusi .

12.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:21

Jaunākās diskusijas