Skaistumkopšanas salons Mežciemā piedāvā "vīriešu griešanu"

tautaruna.lv 12.sep 2018
 
Ekrānšāviņš no "Bez Tabu"
Kāds vērīgs aculiecinieks raidījumam "Bez Tabu" pastāstījis par dīvainībām, kas lasāmas kāda Mežciemā esoša skaistumkopšanas salona skatlogā un bukletā.
Salona dibinātāja Valērija situāciju uztvērusi mierīgi.

Kā raidījumam "Bez Tabu" pastāstījis Aigars, tad viņš atradis teju 10 kļūdas. Salona bukletā lasāms, ka tas piedāvā ”atjaunošās procēduras”, ”sējas procedūras”, ”aļgas pamatā”, "vīriešu griešanu."

Salona dibinātāja Valērija situāciju uztvērusi mierīgi un raidījumam paskaidrojusi, ka jau pavisam drīz tiks saņemti gan jaunie bukleti, gan izlabotas kļūdas skatlogā.

Savukār Valsts valodas aģentūras galvenā lingviste Dite Liepa norāda, ka šādas nepilnības vajadzētu novērst pēc iespējas ātrāk, tomēr šis nav pirmais gadījums, kad publiski tiek pieļautas kļūdas latviešu valodā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Šajā rakstā arī ir kļūda :)

12.septembris 2018 Atbildēt

Bet ko darīt, ja firmas īpašnieks mācījies krievu skolā un licis darbā ņemt tikai tos, kuri latviski ne bū, ne bē. Tādi laiki. Labi ka LV likumdošana pieļauj nezināt valsts valodu nekādā līmenī. Krievijā tā nevarētu, tur krievu valoda perfekti jāzina.

12.septembris 2018 Atbildēt

Kāda starpība ka tur ir kļūdas? :D reāli tas ir privāts uzņēmums un nav valsts iestāde:D tātad ja nemāk sevi reklamēt dara paši sev vien sliktu...aaa bet paga, viņi tak tikko dabūja bezmaksas reklāmu no šīs mājaslapas :D un kāpēc valsts valodas aģentūrai jaucās tur? Salons var brīvi salikti visu krievu valodā uz skatologa un bukletiem, tad arī būs jāmaina uz latviešu valodu? :D

14.septembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:11

Jaunākās diskusijas