Policija ceļmalā atrod mazu puisēnu; ar bērna mammu noticis ļaunākais

tautaruna.lv 21.aug 2018
 
SCANPIX
ASV atrasti divi zīdaiņi, kuri pēc autoavārijas spējuši divas dienas vieni paši izdzīvot bez ēdiena un ūdens.

Pirmdien policija ceļa malā Arkanzasā atradusi trīs gadus veco Kilenu. Uz viņa ķermeņa bijuši redzami gan skrāpējumi, gan nelieli iegriezumi, tomēr puisēna veselības stāvoklis novērtēts kā apmierinošs. Likumsargi sociālajos tīklos publicējuši zēna attēlu un noskaidrojuši, ka viņa mamma Līza jau pāris dienas nav redzēta.

Bērna māte atrasta pie auto.
Tikmēr kāds cits policists atgriezies vietā, kur atrasts mazais zēns un kādā aizā pamanījis avarējušu auto. Bērna māte atrasta pie auto. Likumsargi vēsta, ka automašīna avarējusi, un sieviete avārijas brīdī izmesta no auto. Automašīnā atrasts arī vienu gadu vecais Kilena brālis. Bērns esot bijis manāmi satraukts. Viņš nekavējoties nogādāts pie mediķiem, bērnam konstatēta organisma atūdeņošanās.
Policija noskaidrojusi, ka ceļu satiksmes negadījums, iespējams, noticis pirms divām dienām. Par laimi trīs gadus vecais Līzas dēls paša spēkiem spējis izrāpties no auto un devies meklēt palīdzību.
Tikai pēc sarunas ar bērnu vecvecākiem izdevies noskaidrot, ka Līza kopā ar bērniem pirms dažām dienām braukusi no slimnīcas, kur uzzinājusi priecīgo vēsti par to, ka gaida trešo bērniņu. Diemžēl, bet ceļš uz mājām izvērties traģisks, un sieviete gājusi bojā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

var jau rakstīt ,bet vajadzētu piedomāt ko raksta :....,,kāds cits policists atgriezies vietā, kur atrasts mazais zēns un kādā aizā pamanījis avarējušu auto.!!!!!

....automašīna avarējusi, un sieviete avārijas brīdī izmesta no auto.!....Automašīnā atrasts arī vienu gadu vecais Kilena brālis.(vai tajā kura bija aizā ?)Bērns esot bijis manāmi satraukts.! u.t.t.

21.augusts 2018 Atbildēt

Ahaa "divi ziidainji" viens 3 gadus vecs , otrs gadu vecs... Kursh kretiins raksta shos tekstus???

21.augusts 2018 Atbildēt

Vai iekrītot aizā var izdzīvot?????

21.augusts 2018 Atbildēt

Geniāli: bērns bijis manāmi satraukts!

21.augusts 2018 Atbildēt

Un vīrs tātad 2 dienas nav licies ne zinis, kur palikusi sieva un bērni?

22.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:17

Jaunākās diskusijas