Pārpildītas rindas un neaudzināti skatītāji – iespaidi par "Prāta Vētras" koncertu Mežaparkā

tautaruna.lv 18.aug 2018
 
f64
Latviešu grupa “Prāta Vētra” Mežaparkā pulcēja vairāk nekā 60 000 skatītāju, taču rekordlielais skaitlis neizpalika arī bez savām likstām.

Pārpildītas rindas paredzēja Zanda.

Ekrānuzņēmums/Twitter

Edgars sūkstījās par koncertu filmētājiem.

Ekrānuzņēmums/Twitter

Savukārt Māris, padzirdējis par iespaidīgajām masām, vairs nebēdāja, ka nav ticis uz koncertu.

Ekrānuzņēmums/Twitter

Arī Klāvs pauda sašutumi par amatieriem filmētājiem.

Ekrānuzņēmums/Twitter

Kā ziņots, mākslinieku pārstāve Aija Auškāpa iepriekš prognozēja, ka "Prāta vētras" koncerts Mežaparka Lielajā estrādē varētu būt apmeklētākais grupas vēsturē, jo uz to izpārdoti 60 000 biļešu.

Auškāpa piebilda, ka pēdējo gadu laikā aptuvenais grupas Rīgas koncertu apmeklētāju skaits svārstījies ap 45 000, kas arī esot vērtējams kā labs rezultāts.

Komentē 8

 
Anonīms
 

"Tankists" Kaupers beidzot būs sapelnījis naudu īstam krievu tankam un varēs vienvirzienā purkškināt uz savu mīļo rašu.. Pat pēdējo albumu vispirms šis kangars ļāva noklausīties Krievijā, un tikai tad tas bija pieejams Latvijā.. Draņķis.

18.augusts 2018 Atbildēt

Šim "Prāta vētras" fenomenam vajadzīgs erudīta mūzikas eksperta vērtējums, lai varētu teikt: kas ir tas ir. un kas nav, tas nav. Kāda it PV sniegtās mūzikas kvalitāte popmuzikas lauciņā? Kā ir ar mūzikas un politikas savienošanu? Par ko mēs varam PV kritizēt un par ko nevajadzētu? Kāpēc PV negūst atzīstamu populāritāti Rietumos? Bet summa summarum - vēlēsim PV puišiem turpmākas veiksmes, jo viņi nes Latvijas vārdu pasaulē!

18.augusts 2018 Atbildēt

Biju uz koncertu Daugavpilī. Koncerts bija ļoti labs. Bet ļoti.ļoti traucēja.....apdzērušies cilvēki,kas neskatoties uz diezgan dārgo alkoholu bija piedzērušies.Redzēju arī , ka vilka ārā blašķītes,ko bija ienesuši par spīti apsardzei. Lietus principā tikai piedeva koncertam asumu ! Paldies " Prāta vētrai " !

18.augusts 2018 Atbildēt

Vajag paklausīties UK topa dziesmas. Un saprast, ka PV dziesmas ir klasi zemākā līmenī. Priekš Rietumu mūzikas tirga bezcerīgas. Lielāka daļa PV dziesmas ir ar prātu sakonstruētas. Iedvesmas elements - niecīgs. Bet vēl vismaz gadus 20 LV mūzikas bīdītāji būs spiesti reklamēt tikai un vienīgi PV. Tas ir skumjš fakts.

18.augusts 2018 Atbildēt

Precīzi - tieši tā arī pēc koncerta Rīgas svētkos salūta laikā (fonā) pa LNT atskaņoja Prāta vētras dziesmu samiksējumu… Tā vēl nekad nav bijis, kad kādas grupas mūzika tiek tik atklāta veidā reklamēta TV salūta laikā visai Latvijai. PRETĪGI !!!

19.augusts 2018 Atbildēt

4 eur par ūdens pudeli...

18.augusts 2018 Atbildēt

Ja? Kur pirki? Es par 1,50 Eur nopirku!

18.augusts 2018 Atbildēt

Es ar pa 1.50 pirku..

19.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas