Reliģiskās pārliecības dēļ vecāki ļauj nomirt nepilnu gadu vecajai meitai

tautaruna.lv 8.aug 2018
 
AP/ SCANPIX
Kārtējo reizi pasauli šokējis gadījums, kad savas reliģiskās pārliecības dēļ vecāki ļāvuši nomirt savai 10 mēnešus vecajai meitai.

Setam Velšam un viņa dzīvesbiedrei Tatjanai Fusari uzrādītas apsūdzības par 10 mēnešus vecās meitas noslepkavošanu, vēsta "The Sun". Izrādās, abi ir kristieši, kuri sociālajos tīklos aktīvi publicējuši gan Bībelē rakstīto, gan savas pārdomas par to.

Viņi sprieduši par to, kuriem no pasaulē dzīvojošajiem cilvēkiem ir jāsaņem medicīniskā palīdzība.

Viņu sociālo tīklu kontos atrodamas pārdomas, piemēram, par to, kāpēc vajag, vai nevajag vakcinēt bērnus. Tāpat viņi sprieduši par to, kuriem no pasaulē dzīvojošajiem cilvēkiem ir jāsaņem medicīniskā palīdzība. Kā izrādās, tad viņi dzīvojuši ar pārliecību, ka daba pati atbrīvojas no vājākajiem un ļauj izdzīvot stiprākajiem.

Iespējams, šis ir viens no iemesliem, kāpēc brīdī, kad abi pamanījuši, ka viņu 10 mēnešus vecās meitas veselības stāvoklis strauji pasliktinās, abi atteikušies lūgt palīdzību mediķiem. Viņi neuzticoties pašreizējai medicīnas sistēmai.

Pēc meitas nāves abi gan atzinuši, ka ir briesmīgi vecāki un norādījuši, ka abi pārējie bērni šobrīd atrodas pie vecvecākiem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Piekrītu. Dabiskā atlase attiecas uz visu dzīvo. Arī uz mani.

8.augusts 2018 Atbildēt

Debilie cilvèki kas tá domá.Atlasi vaig tiem kas noņemas ar tãm bìbelèm bet jègu vispár nesaprot pamuļķi

9.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas