Rīdzinieks nāk klajā ar priekšlikumiem, kā cīnīties ar kaijām

tautaruna.lv 8.aug 2018
 
f64
“Ko mēs zinām par kaijām?” vaicā “Facebook” lietotājs – tās ir skaļas, “besīgas”, “barojas no ļaužu modināšanas agros rītos” un ir lielas.

Ņemot vērā, ka kaijas ir lielas, bet kaķiem garšo putni, uz jumtiem vajag lielus kaķus, spriež asprātis.

“Lūši ir perfekta izmēra kaķi, lai ķertu kaijas. Nevajag pārspīlēt ar tīģeriem un tāda kalibra ieročiem. Kad Rīgai būs piemetušies albatrosi, tad domāsim, taču šobrīd lūši ir ideālais variants, ko izvietot uz Rīgas namu jumtiem, lai tie trenkātu kaijas,” uzskata “Facebook” lietotājs.

Ekrānšāviņš/Facebook

Kaiju problēma Rīga ir tik izpaltīta, ka kāds iedzīvotājs vietnē “Manabalss.lv” uzsācis parakstu vākšanu pret kaiju ligzdošanu Rīgā. Tomēr eksperti norāda - kaitinošos putnus apkarot nav nemaz tik vienkārši.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Šīs kaijas ir gaļēdāji un cīnās ar vārnām par ligzdošanas vietām pilsētā. Aculiecinieki stāsta par kaijas uzbrukumu maziem kaķeniem.Mana pieredze bija ,ka uz palidzes atstāta gaļa,lai atkustu tika aprīta un virtuve demolēta..Dzemdibu mamā pie loga tika izmisigi klauvets ar knabi,lai dod ēst.Nemitigi ķērcieni visu laiku,kamer vien dzivoju 5 stāvu namā. ĀRPRĀTIGI ĶĒRCIENI CĪŅĀS AR VARNĀM,KAS ARI ĶĒRC.

13.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:47

Jaunākās diskusijas