"Nevar tā ņirgāties par cilvēkiem!"; sieviete sašutusi par veselības aprūpi Latvijā

tautaruna.lv 27.jūl 2018
 
F64
Kāda sieviete portālā "sudzibas.lv" pastāstījusi, cik garā rindā viņai jāstāv, lai varētu bērnu aizvest pie ārsta.
Nu nevar tā ņirgāties pa tiem cilvēkiem, kas vēl atrodās šajā valstī un tic, ka kaut, kas var mainīties uz labu.

Sieviete atklāja, ka ārsts viņas divus gadus vecajam bērnam nozīmējis procedūru, uz kuru rindā jāgaida gandrīz pusgads.

"Manai meitai, kurai ir tikai 2 gadi, bērnu neirologs nozīmēja EEG miegā, ko veic BKUS. Šodien, zvanot uz BKUS, (cerībā, ka tiks ātri uz šo procedūru, jo to drīkst nozīmēt tikai neirologs) man skaisti pateica, ka jūs varot tikt uz 27.12.18 un tā būs gaidītāju rinda. Tas nozīmē, ka jāgaida 5 mēneši. Vienkārši super pie situācijas, ka bērnu attīstība notiek pa dienām nevis mēnešiem un kurš tad kompensēs zaudējumus (šajā gadījumā manai meitai) ja kaut kas būs tāds, ko var novērst jau tagad, bet tā kā tik ilgi jāgaida, tad to vairs novērst nevarēs?!

Pēc visa šī rodās jautājumi:
1. Ko sargās tā saucamā armija kurai domā atvēlēt 2,5-3% no ikp? !
2. Kādu nākamo paaudzi gatavo latvijas valdība - invalīdus? ! Nespējniekus?!
3. Vai tiešām beidzot nevar saprast prioritātes, ka galvenā ir veselība un tikai tad kaut kāda armija.
Nu nevar tā ņirgāties pa tiem cilvēkiem, kas vēl atrodās šajā valstī un tic, ka kaut, kas var mainīties uz labu," saušutusi raksta sieviete.

Tikmēr cilvēku viedokļi komentāros dalās. Piemēram, komentētāji iesaka meklēt citus variantus (arī par maksu), piebilstot, ka ir valstis, kurās veselības aprūpe ir vēl sliktākā līmenī.

Tikmēr jāatgādina, kā nesen norādīja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valsts Ābols, ja šī gada 1.janvārī kopējā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) rindā bija iekļauts 5681 pacients, tad 30.jūnijā kopējā rindā gaida 2115 pacientu, kas nozīmē, ka kopējo rindu izdevies samazināt par 63%.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man patiesam paliek kauns par to ka valdiba ir tik aprobezota.Cik ministriem ir attieciga izglitiba vadit nozari par kuru vini atbild?Un kas atbildes par sastradato?Kads atbildibu nesis?Veselibai ir jabut prioritarai. Nav nauda jaizgruz p

rojektos kas nav vajsdzigi. 100 slavenie varti 250 tukstosi. Cik bernu varetu par to naudinu izarstet un samsksat izmeklejumus. OIK zaglu bandas piesavinatas naudas atmaksa varetu izglabt simtiem onko pacientus gan lielus gan mazus.Zagli aizsujiet esv kabatas vienreiz. Un.tauta atveriet acis un ausis pirms iesiet uz velesana

27.jūlijs 2018 Atbildēt

Ko nu tur vairāk atvērt,ja viss ir izzagts un zagļi domāja tikai par savu labumu. ??? Rindas NVD ir briesmīga,pa lielo naudu,jālūdzu,atrodas uzreiz. Vai tā var? Ja izmeklējums maksā pāri 100 eur,tad kas paliek pāri,ja viss jāsamaksā,ja bērni jāpalaiž skolā??? Šitie jaunie sprukstiņi arī raujas pie varas,bet ko viņi varēs izdarīt??? Neko! Es vairāk neticu nevienam solījumam. Kā tiek krēslā,tā sāk švilpot savu dziesmu un tauta kā vergi.

27.jūlijs 2018 Atbildēt

taisniba visa rakstitaja. pierakstijos pie neirologa un man laipni paskaidroja ka pus gada laika es tiksot pie arsta.deputatiem jasamazina algas vismaz uz pusi tad pietiks ari veselibai.vini ir parijusies musu naudu

27.jūlijs 2018 Atbildēt

Smuks vārds tam valdes pr- tājam: "Valsts"- Valsts Ābols

27.jūlijs 2018 Atbildēt

Nosvinējām, tak simtgades svētkus, tur nauda pietiek,,,,,,kas viņiem veselība, lai tauta nīkst....

30.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:33

Jaunākās diskusijas