"Paldies ķiverei, kas paglāba galvu!" Mamma aicina vecākus aizdomāties

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 12.jūl
 
F64 Photo Agency
"Cik labi, ka varam gulēt mājās. Par to šodien liels paldies jāsaka ķiverei, kas paglāba mazā pārgalvīgā braucēja galvu," ierakstu Facebook sāk mamma Zanda, kuras mazais velobraucējs piedzīvojis smagu kritienu, taču ķivere paglāba no smagākām sekām.

Puisēns piedzīvojis smagu kritienu, ko arī liecina uz ķiveres radusies bukte. Kā stāsta Zanda, šoreiz zēns tika cauri "ar nobrāztu vēderu, mazu izbīli un pusminūti asaru, tad viss piemirsās un varēja maukt tālāk".

"Bet pusminūti pirms kritiena kāds apmēram 4 gadus vecs puisis saviem vecākiem teica: "Ar tik mazu riteni braucot tak nevar nokrist, kāpēc tam puikam galvā ir ķivere?", vecāku atbildi nedzirdēju, bet viens bija skaidrs, viņu ģimenē bērniem ķiveres nav obligātas. Par laimi, mūsu bērns zina, ka ar riteni varēs braukt tikai tad, ja galvā būs ķivere," norāda māmiņa.

Bērniem obligāti jālieto aizsargķivere un tai jābūt aizsprādzētai. Ķivere ir obligāta līdz 12 gadiem. Pēc tam - ieteicama.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Glupu galvu neviena ķivere nepaglābs, ne arī gudrāku padarīs.

12.jūlijs Atbildēt

Nezinu nevienu pašu gadījumu ne savā ne paziņu pieredzē,kad , krītot no velo, būtu traumēta galva. Lauztas rokas,kājas,ribas- jā. Sasista galva- ne reizi.

12.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:54

Jaunākās diskusijas