Rīgā, lielveikala stāvvietā, daudzbērnu ģimene tiek pie pamatīga soda

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 12.jūl
 
F64
Otro reizi atbraucot ieprikties "Rimi" lielveikalā un novietojot auto stāvvietā, kādai ģimenei nācies maksāt naudas sodu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Novietojuši automašīnu stāvlaukumā, transportlīdzekli piereģistrējuši, taču tik un tā nācies maksāt 25 eiro lielu sodu. Izrādās, atkārtota bezmaksas autostāvvietas izmantošana ir iespējama tikai pēc pusotras stundas. Ja radusies vajadzība šai laikā doties uz veikalu vēlreiz, par stāvvietu vajadzējis maksāt.

Igors, kurš samaksājis sodu, par to ir sašutis, jo ģimenei 25 eiro ir liela nauda.

“Rimi Latvia” pārstāve Dace Preisa skaidro, ka sistēma ieviesta tālab, ka apkārtējo māju iedzīvotāji un biroju darbinieki bieži izmanto veikalu stāvvietas kā savas privātās, lai novietotu transportlīdzekļus. Rezultātā veikala klientiem neesot brīvu vietu. Lai šādu iespēju ierobežotu, ieviesta pauze starp bezmaksas auto stāvlaukuma izmantošanas iespējām.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

taa jau ir lielveikalu liekuliiba... itkaa bezmaksas autostavvieta klientiem klust maksas, neskatoties uz to ka cilveks atbraucis iepirkties otreiz nepareizaa laikaa... personiski Es shaadu vietu vairs neapmekleetu un ari sodu liktu anuleet, jo shaadi noteikumi ir nelikumiigi... driz vispar izdomas ka staveshana atlauta tikai 10 minuutes, kas reali noziimee ieiet veikalaa un ieizt no taa neko nenoperkot. Ja pie vainas ir blakus esosho maaju iedzivotaaji un biroju darbinieki, kur probleema? Evakuators un miers.... bet shada riiciiba ir 90 gadu stila rekets.

13.jūlijs Atbildēt
lol

vai ka es izmaksaju soda naudu divam bileskantralorkam vilciena ar visa maka saturu un vinas vel neapmierinati burksteja nopakal kad kapu no vilciana, tas vel kad lati bija nevis eiro

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:54

Jaunākās diskusijas