Māte sašutumā: Mans dēls tika apkrāpts Latvijā iecienītā ēstuvē!

tautaruna.lv 10.jūl 2018
 
F64
Kāda sieviete dalījusies ar negatīvu pieredzi, pasūtot ēdienu Latvijā iecienītā kafejnīcā.
Bet šodien biju ļoti nepatīkami pārsteigta. Uz "Hesburgeru" Vienības gatvē 77 devās mans dēls, pusaudzis, acīmredzot pārdevējs uzskatīja, ka tad var strādāt pavirši vai ieekonomēt produktus uz viņa rēķina.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka runa ir par ēdiena kvalitāti "Hesburger", proti, kad viņas dēls atgriezās mājās ar pasūtījumu no kafejnīcas, pārsteigta bija gan viņa pati, gan bērns.

"Man ar bērniem patīk "Hesburger" restorāni un diezgan bieži tos apmeklējam. Bet šodien biju ļoti nepatīkami pārsteigta. Uz "Hesburgeru" Vienības gatvē 77 devās mans dēls, pusaudzis, acīmredzot pārdevējs uzskatīja, ka tad var strādāt pavirši vai ieekonomēt produktus uz viņa rēķina. Jo bērns atnesa pasūtījumu mājās, kur, piemēram, tortiljas pildījumā bija tikai 2 salātlapas un viens gabaliņš sojas un tādas bija divas tortiljas. Esmu ļoti apbēdināta, ka tā var rīkoties," rakstīja sieviete.

Tikmēr komentāros cilvēki diskutē nevis par sievietes sūdzību, kas ir par ēdiena kvalitāti, bet par to, ka bērnus vispār nevajadzētu vest uz ātrās ēdināšanas iestādēm.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Paceltu pakaļu un pati aizietu,nav ko sūtīt bērnus pēc pasūtijuma!

10.jūlijs 2018 Atbildēt

tas noteikti attaisno Hesburgera negodiigumu un nolaidiigumu,vai ne madam Inga Kraveca?Beernus jau var maaniit!

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Bērnu jāaudzina patstāvīgu, pilnvērtīgu pilsoni. Mani bērni vieni iet iepirkties, pusaudzis gatavo ēst (kad ir vajadzība), tīra māju, ved pastaigā suni, pļauj zāli, mazgā grīdas, mazgā drēbes. .. Protams nepārspīlējot, bet man ir darbs un es negribu būt māmiņa, kura uzturēs un aptekalēs bērniņu līdz 50 gadiem.... Fui! Pilna LV ar tādiem... Un arī man bija gadījums, kad lūdzu Hesburger ēstuvē kolu bez ledus.... Kolu ar ledu iedeva un precīzi neatceros, bet ēdiens ar nebija pareizais.... Bērnam tas ir vēl lielāks šoks un sirsniņa sāp, ja apšmauc

10.jūlijs 2018 Atbildēt

saukt ''hesburgeru''par restorānu ir vairāk kā smieklīgi,tā ir lēta un nekvalitatīva ēstuve,kur labākajā gadījumā var kaut ko nopirkt,ja bads jau klāt un 10km rādiusā nav nevienas vietas,kur nopirkt ko ēdamu

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Šie produkti bērniem patiešām nav jālieto un tām ēstuvēm jāiet ar līkumu

10.jūlijs 2018 Atbildēt

Tefal pannas izraisa vēzi, plastmasas trauki izraisa vēzi. Maizē ir E, kas nav veselīgi. Gaļa nav veselīga, jo mūsdienās, lai izaudzētu ātri baro ar ne veselīgām piedevām gaļas lopus. Gaiss pilsētās nav veselīgs. Varu tā skaitīt visu vakaru.......Nezinu vai uz tā visa fona maize ar gurķi, gaļu un mērcēm, kā arī eļļā cepti kartupeļi būtu tas lielākais posts, it īpaši ja pa retam.

10.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:57

Jaunākās diskusijas