Atklājies, ka vīrieši vientulību pārdzīvo vairāk nekā sievietes

tautaruna.lv 14.jūn
 
TASS / Scanpix
Dzīve bez otras pusītes visbiežāk nekas patīkams nav, tomēr jaunā atklājumā secināts, ka daži no mums to pārdzīvo veiksmīgāk, nekā citi, informē Men's Health.
Vīrieši jau tā apspiež savas izjūtas un viņiem pat nav pretējā dzimuma partnera, ar kuru par tām parunāt.

Pētījumā atklājies, ka 61% vientuļo sieviešu ar savu attiecību neesamību jūtas apmierinātas. Vīriešiem šis rādītājs ir zemāks - vien 49%.

Vīrieši ir arī naskāki iespējami ātrāk atrast partneri - kamēr sievietes 75% gadījumu to nav darījušas, vīrieši tā pat rīkojušies 65% gadījumu.

Eksperti norāda, ka problēma visticamāk slēpjas tajā, ka sāpi par attiecību izjukšanu, vai trūkumu, sievietes nekautrējas izrunāt, bet vīrieši savas skumjas nesteidz izrādīt.

Rezultātā vīrieši jau tā apspiež savas izjūtas un viņiem pat nav pretējā dzimuma partnera, ar kuru par tām parunāt. Tas arī noved pie tā, ka viņi tīko pēc romantiskām attiecībām vairāk nekā sievietes, kuras spēj atbrīvoties no negatīvajām emocijām saistībā ar to.

Runājot par to, ka vairums šo vientuļo cilvēku tomēr nemeklē partneri, eksperti norāda, ka visticamāk tas saistāms ar vēlmi koncentrēties uz izglītību, karjeru un finansiālo stabilitāti, nevis romantiskām attiecībām.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Virieshu vientulibu arste snabja glazite un prostitutes. Parak smagi nepardzivo, bet gribas no rita ari kadu kruti apkert, un pachubinaties ap dibengalu No savas pieredzes varu pateikt, ka katru ritu "rukis" iekartojies pie sievietas pakalinas

14.jūnijs Atbildēt

Laimigi skiries, bet pietrukst sievietas mulkibas. Nav kas mani pamaca un aptur, ja par daudz iedzeru

14.jūnijs Atbildēt
Kaspars Namsons > 1826787724046260

Man snabja glaaziite nav vajadziiga un vientuliibu Es baudu nevis paardziivoju, nezinu isti kaa bija kaadreiz, bet man shkiet muusdienaas sievietes ir loti mainijushaas un vairaak ir kaa nasta viirietim nekaa motivaacija kluut labaakam.

14.jūnijs Atbildēt

Protams nerunaaju par visaam sievieteem bet vairumu, kuras ir briivas... intelektuaalu sievieti tagad ir gruuti atrast.

14.jūnijs Atbildēt
Эгон Волк > kaspars.namsons

Es arī baudu vienatni! Vientulības sajūtu i nepazīstu. Kad jaunībā gāju prom no vecākiem,atceros,teicu,ka tik gadus, cik pie vecākiem nodzīvoju, baudīšu vienatni kā atelpu. Vislielākais prieks,ka ,atnakot mājās, ir klusums un nav ne ar vienu jārunā.

16.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:37

Jaunākās diskusijas