Iedzīvotājs atklāj savu skarbo pieredzi, meklējot darbu Latvijā

tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna 14.jūn
 
F64
Kāds vīrietis portālā "sudzibas.lv" pastāstījis par saviem neveiksmīgajiem mēģinājumiem atrast darbu Latvijā.
Kā var skatīties acīs cilvēkiem un teikt, ka viņiem trūkst darbinieku, bet tajā pašā laikā neuzskata par vajadzību atbildēt cilvēkam!?

Viņš pauž neizpratni, kāpēc no potenciālo darba devēju puses ir tāda attieksme pret darba meklētājiem.

"Pēdējā gada laikā meklējot darbu, esmu sūtījis daudzas reizes savu CV, kas nav nekāds diži labais, bet nav arī slikts uz tādām vietām, ka RIMI, MAXIMA, Rīgas Satiksme, utml.
Un ziniet, NEVIENS uzņēmums pat neuzskata par vajadzību atbildēt, kaut gan elementāru e-mail vēstuli ar tekstu "atvainojiet, Jūs neesat derīgs mums" jau varētu atbildēt.
Pēc visa šī rodās jautājums, kur tad ir tie uzņēmumi, kuros vajag darbiniekus!?
Kā var skatīties acīs cilvēkiem un teikt, ka viņiem trūkst darbinieku, bet tajā pašā laikā neuzskata par vajadzību atbildēt cilvēkam!?
P.s. Beidziet, cienījamie uzņēmumu vadītāji, tad ņirgāties par cilvēkiem un skaidri pasakiet, ka Jūs meklējat "īpašos darbiniekus" jo, kā redzams, vienkāršs cilvēks Jums neko nenozīmē," raksa darba meklētājs.

Tikmēr cilvēki komentāros mēģina palīdzēt vīrietim darba meklējumos - kāds publicējis darba sludinājuma foto, vēl kāds aicina vērsties Nodarbinātības valsts aģentūrā.

Jāpiebilst, ka Latvijā šogad pirmajā ceturksnī bija 80 tūkstoši bezdarbnieku, kas ir 8,2% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotie darbaspēka apsekojuma rezultāti.

Salīdzinājumā ar 2017.gada pirmo ceturksni Latvijā bezdarba līmenis ir samazinājies par 1,2 procentpunktiem, bet salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni bezdarba līmenis ir palielinājies par 0,1 procentpunktu.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tu smejies??? Mani Maksima pienema pec 15 minutem bez nekadiem CV. Nu vienigi sanitaro vajadzeja uztaisit. Apmaksa gan smiekliga 3,25 eiro stunda pirms nodokliem. Nu menesi pastradashu un atkal projam. Jus esat totali pardzerushies, ka darbu nevarat atrast...

14.jūnijs Atbildēt

3,25 x 8 =26 eiro dienā x22darba dienas mēnesī=572 -nodokļi ir apmēram 380 pēc nodokļu nomaksas mēnesī !!! Iznāk ēšanai un tramvaja biļetei uz darbu . Sanitāro arī par velti nedod .Dzīvokļa īrei un apkurei tur vairs pilnībā neiznāk . Mjāa.... laba alga mēnesī Latvijā par normalu darba laiku , tik pat cik Anglijā par vienu nedēļu un izdevumi nav daudz lielaki kā Latvijā .

15.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:12

Jaunākās diskusijas