Rūjienā avarē apbedīšanas firmas auto ar 9 līķiem; aizdomas par pārkāpumiem

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 31.mai 2018
 
Attēlam ilustratīva nozīme / F64 Photo Agency
Raidījums "Bez Tabu" ziņo, ka maijā Rūjienā avarējusi apbedīšanas firmas automašīna ar deviņu cilvēku maisos saliktām mirstīgajām atliekām. Izrādās firma ilgstoši, pārkāpjot likumu, ved kremēt mirušos uz Igauniju.

Firmas "Ritus" automašīna avarēja, iebraucot pretējā braukšanas virziena joslā un ietriecoties brauktuvi un ietvi norobežojošajā metāla barjerā. Kā vēsta raidījums, rūjieniešus satrauc redzētais un uzzinātais pēc avārijas.

"Busiņā bija deviņu cilvēku mirstīgās atliekas. Šiem nelaiķiem atvadu ceremonijas patiesībā jau bija notikušas iepriekš. Pārsteidzoši ir tas, ka līķus, saliktus maisos, tālāk veda uz krematoriju Igaunijā. Todien ārā bija 28 grādu svelme. Vai šādā pārvadāšanā tiek nodrošināti atbilstoši apstākļi? Cik tālu var aiziet cilvēki?! Kur paliek cieņa pret mirušajiem, kur ir ētika? Vai mirušo piederīgie vispār zina un spēj iedomāties, ka viņu mīļie pēc atvadām dodas ceļojumā baltos maisos, samesti kā malkas pagales mašīnā?” satraukts kāds rūjienietis.

”Kad brauca, šoferis aizmiga pie stūres. Un tad [pakaļ mirstīgajām atliekām pakaļ] atbrauca cita automašīna. Arī bija ”Ritus” automašīna. No avarējušās automašīnas mirušos kā malku pārkrāva citā automašīnā. No viena auto otrā iemeta deviņus maisus. Stāstīja, ka brauc uz Igauniju, tur laikam kremēšana lētāka. Otra mašīna pēc avārijas atbrauca pēc stundas vai pat vēl vēlāk. Kaut kādas aukstuma iekārtas mašīnā tur diez vai bija, ārā bija karsti, nezinu, kā tiem līķiem tur bija,” atminas Rūjienas iedzīvotājs.

Avots: Bez Tabu

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kur ?? Rūjienā , Kas notiek?? Auto avarē , Kā auto ?? Apbedīšanas firmas auto

tiktāl daudzmaz lo ģiski --- tālāk ļoti sirreāla bilde zīmējas:: AR KO AVARĒ ( ar ko dara ?? )) ............ AVARĒ AR 9 LĪĶIEM ............

PS.. kāda vēl necieņa ?? Nav jābūt vairāk kā tikai mironim lai izdarītu Dievam patīkamu darbu - - mironi apraktu vai kremētu ---- Necieņa prtet mirušo būtu viņu atstāt sapūšanai virs zemes ... Necieņa pret DZĪVAJIEM IR BĀZT DEGUNU VIŅU BIZNESĀ -- NECIEŅA PRET DZĪVAJIEM IR TĪŠI MĒĢINĀT ''PAKAĻPALICĒJUS SARĪDĪT AR APBEDĪTĀJIEM DĒĻ KAUTKADA UTILIŽĒJAMA MIROŅA ----KURAM PATS DIEVS VĒLĒJIS PALIKT PAR ZEMI NO KURAS TAS TAISĪTS --- ''PIETIEKAMU CIEŅU'' MIRONIS JAU DABŪJA ATVADU CEREMONIJĀ --- NU UN TAD JA MIROŅUS DEDZINA IGAUNIJĀ ?? MATĪTES AR5Ī DZEMDĒT BRAUC UZ IGAUNIJU -- VĪRI AUTIŅUS UN FIRMAS REĢISTRĒ IGAUNIJĀ ---

ACĪMREDZAMI KA TIEŠI DEBILU ĻAUTIŅU DĒĻ lATVIJĀ APGRŪTINOŠI PAT MIRONI KREMĒT --- SMIRDĪGA SKAUDĪGA BEZDIEVĪGA ŽĪDISMA APSĒSTA UN UTAINA TAUTELE ......

4.jūnijs 2018 Atbildēt

Utains esi pats! Bet par žīdismu taisnība gan...un viņu apbedīsanas manierēm

12.jūnijs 2018 Atbildēt

Vispar jums ar galvu ir kartiba? Man liekas ka no jums ir jasak baidities un janem tikls un jaker ciet un javed uz psihatrisko slimnicu. Tas domats A. SaulitimJus esat degenerats .

10.jūnijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:56

Jaunākās diskusijas