Absurds: Šādas mantas cilvēki Latvijā ziedo labdarībai

tautaruna.lv 19.mai
 
facebook.com/Labdarības biedrība "Dace"
Latvijā netrūkst organizāciju, kas palīdz grūtības nonākušiem cilvēki. Kamēr vieni aktīvi dara visu, lai palīdzētu tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams, tikmēr citi atļaujas labdarībai ziedot pat vecas un saplēstas lietas.

"Mēs ticam, ka Jūsu visi labie darbi nāk no sirds, un gribas tam vienmēr ticēt… paldies visiem, kuri tiešām to dara nesavtīgi un godprātīgi! Diemžēl, pēdējā laikā ir bijušas situācijas, kad nācās saskarties ar situāciju, kas liek domāt, ka zem labdarības aizsega tiek noslēpta personīgā ieinteresētība - vienkārši atbrīvoties no nederīgām mantām, no savas "miskastes," sociālajā tīklā facebook publicētā ierakstā norāda labdarības biedrība "Dace" pārstāvji.

Diemžēl, biedrība kārtējo reizi saņēmusi mantas, kas nevienam nav derīgas. "Saņemot veselu busu ar mitrumā stāvējušiem, pelējuma smaku piesūcinātiem apģērbiem, labajam iespaidam par mūsu cilvēkiem tiek piešauta darvas karote". Labdarības biedrībās pārstāvji nekautrējas arī norādīt, ka biedrības cilvēki, kuri atteikušies pieņemt šādu " ziedojumu" saņēmuši arī pārmetumus par to, kur gan ziedotāji tagad to visu likšot.

"Piedodiet un atvainojiet, bet par savu miskasti jādomā pašiem, labdarības biedrība te neiesaistīsies.

"Vēlamies uzsvērt, ka ziedojums - tā nav vienkārši vēlme atbrīvoties no sev nederīgā, bet gan palīdzēt, un turklāt mūsu biedrības mērķis, kura labā darbojamies, ir celt cilvēku pašapziņu, nevis to graut, pazemot viņus ar lietošanai nederīgu apģērbu, pat var teikt, lupatām. Zināms, ka arī citas organizācijas, kas pieņem ziedojumus, piemēram, Sarkanais Krusts, Otrā elpa, pieprasa, lai nododamais apģērbs būtu tīrs, kārtīgs un labā kvalitātē."

Ikviens, kurš gatavs palīdzēt, šobrīd lūgts ziedot sadzīves lietas, traukus, tehniku, darba instrumentus, remontu materiālus, tekstilu, bērnu un zīdaiņu lietas, pārtiku. Apģērbs nav nepieciešams, jo šobrīd ir saziedots pietiekami lielos daudzumos. Mantas var nodot Rīgā, Burtnieku ielā 26.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tad kad pazvan un piedava mebeles,nemaz negrib niemt.Jo redzet vinas ir padomju laika razoti.Bet nav saskrapeti ,ka bija sasteleti tad nemaz nav jaukti ara.Tadus viniem nevajag.Grib redz modernas.Tad jautajums tas ir vakti labdaribai ,vai tirgosanai.

19.maijs Atbildēt

Ja jāspļaudas,tad kapēc piedāvāt...varbūt ,lai izved Jūsu labo mantu...

20.maijs Atbildēt

sarkanais krusts jau pats var izmazgat,tapat tirgo saziedoto,tpu,labdari atradusies!

20.maijs Atbildēt

Varbūt tā nav labdarība,...kas ir labdarība...?.Tā ir dāvana...un jūs gribētu saņemt nekam nederīgas mantas...Mantas par kurām pasmietos paši dāvinātāji ,ieraugotās Labdarība ir tad ja Jūs domājiet par cilvēkiem kuriem Jūs sūtiet savas dāvanas,savādāk nav vērts...tērēt laiku..Tad jau var aiziet uz miskasti ,tur daudzi noliek tīras nesaplēstas mantas...Cienīsim citus un sevi...!

20.maijs Atbildēt

Tas liecina par to - cik mums ir pašiem......

22.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:06

Jaunākās diskusijas