Deviņgadīgas meitenes ''plātīšanās'' soctīklos viņas mammai maksā darbu

tautaruna.lv 16.mai
 
Instagram
Aizvadītajā nedēļā deviņus gadus veca meitene, ar pseidonīmu Lil Tay, guva mediju uzmanību, jo panāca, ka darbu uzsaka viņas mātei.
''Visi šie pieaugušie ''heito'' deviņgadnieci. Jums nav naudas un jums skauž, k*ces,'' norāda deviņus gadus vecā Instagram zvaigzne.

Ja nebiji dzirdējis par Lil Tay, tad zini - viņa ir deviņus gadus veca blogere, kura pasludinājusi sevi par ''gadsimta jaunāko plātīzeri'' un Instagram nodarbojas ar savas turības izrādīšanu. ''Esmu šeit, lai parādītu jums vietu, trūcīgie skauģi,'' norāda meitene.

Deviņgadnieces sociālo mediju slava gan nav iztikusi bez sekām, jo viņas māti, Andželu Tianu, atlaiduši no nekustamo īpašumu aģentes darba saistībā ar dalību meitas Instagram videoklipos. ''Pacific Place Group'' paziņojuši, ka neatzīst ''šādu uzvedību'' un, ka kam tādam viņu uzņēmumā vietas neesot.

A post shared by Lil Tay 4 Prez � (@liltay) on

Ar ''šādu uzvedību'' viņi, bez šaubām, runā par to, ka bērna izrādīšanos un necenzēto leksiku iestudē pašas māte, kura Lil Tay ir arī menedžere...

Par spīti tam, ka šāda bērna uzvedība reti kuram būs pieņemama, Lil Tay ir 1,7 miljoni sekotāju. Tiana tikmēr atzīmē, ka cilvēki, kam tas nepatīk, vienkārši neesot apveltīti ar labu humora izjūtu.

Un mātes palikšana bez darba tam visam punktu nav likusi, jo meitene reaģējusi uz ''skauģiem'', sēžoties pie stūres ''Rolls-Royce'' automašīnai kopā ar suni, kuram uzvilktas saulesbrilles.

''Visi šie pieaugušie ''heito'' deviņgadnieci. Jums nav naudas un jums skauž, k*ces,'' norāda deviņus gadus vecā Instagram zvaigzne.

A post shared by Lil Tay 4 Prez � (@liltay) on

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ha ha sīkā pīzdele ir zvaigzne?

16.maijs Atbildēt

Dear girl, you are so stupid !

17.maijs Atbildēt

Nu re, tagad viņai beidzot būs lieliska iespēja dzīvot kā "trūcīgajam skauģim". :)

19.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:26

Jaunākās diskusijas