Vīrietim Uzvaras parkā policija aizrāda par piesprausto Latvijas karoga lentīti

tautaruna.lv, Lelde Veinberga, LETA 10.mai
 
Andrejs Terentjevs, F64 Photo Agency
Vakar, 9. maijā, Uzvaras parka teritorijā Rīgā notika pasākumi, kas saistīti ar tā dēvēto "Uzvaras dienu", kuru arī svin Krievijā. Notikuma vietā pulcējās gan pasākuma atbalstītāji, gan pretinieki un protestētāji. Secinājumi par pasākuma norisi un policistu darbu radušies daudziem.
Un tur pienāca Pašvaldības policists un aizrādija par piesprausto karodziņu, jo lūk es provocējot cilvēkus uz ielas.

"Šodien vairākas reizes komunicējot ar Rīgas pašvaldības policistiem nācās viņos vilties. Taču pēdējā tikšanās mājupceļā mani pārsteidza.

Ekrānšāviņš/Facebook

Tā kā biju piegājis pie Represēto organizācijas biedriem, tad man tika uzdāvināta Latvijas karodziņa piespraude. Tā nu sanācis, ka ceļš mājup uz Bieriņiem bija gar Uzvaras parku. Un tur pienāca Pašvaldības policists un aizrādija par piesprausto karodziņu, jo lūk es provocējot cilvēkus uz ielas.

Lieki teikt, ka gāju pa pasākumam pretējo ielas pusi, priecājoties par dižgobu. Laikam jau ar katru tādu aizrādijumu aizvien vairāk nesaprotu, kurā savienībā mēs dzīvojam. Interesanti, vai tieši tāpat viņi aizrādis arī rīt oradžbrūno piespraužu nēsētājiem," secina Valdis G.

Kā ziņots, trešdien Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkārtnē, visu dienu norisinājās dažādi pasākumi par godu 73.gadadienai kopš Padomju Savienības Sarkanās armijas uzvaras pār nacistisko Vāciju Otrajā pasaules karā. Padomju laikos šajā datumā tika svinēta "Uzvaras diena". Tradicionāli daudzu krievvalodīgo vidū šī diena tiek atzīmēta arī Latvijā.

Kā jau ierasts, pasākumos Uzvaras pieminekļa apkārtnē piedalās vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un tas izpelnās arī lielas sabiedrības daļas kritiku. Ik gadu policija pasākuma apmeklētājiem ir spiesta noformēt arī administratīvā pārkāpuma protokolus par atrašanos publiskā vietā stiprā alkohola reibumā, neatļautu urinēšanu un citiem pārkāpumiem.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Jānoskaidro bija tā mērgļa identitāte un jāuzraksta par viņu ziņojums RPP pr-kam!

10.maijs Atbildēt

Tad jau nākošo gadu latviešiem varbūt vajadzētu sēdēt mājās lai neprovocētu ar savu klātbūtni svinētājus,kaut tikai garāmejot.Var saprast policiju,jo viņi ir pa vidu,bet kaut kādai robežai jābūt.

10.maijs Atbildēt

A ko viņš tur vispār darīja, pucējies ar "lentīti"? (Labi, ka vēl netika piekauts!) Man 9. Maijā pat ar tramvaju nepatīk garām braukt..., kur nu vēl "zīmēties" ar lentīti.

10.maijs Atbildēt

Mēs esam latviešu MUMS ir tiesības SAVU karogu nēsāt pie sirds ar godu un lepnumu. Precīzāk ko šie krievi kas nezin kas vispār 9.maijs ir , nēsā sava georga lentes.

Vai nu mīli Latviju vai arī lasies prom tik vienkārši.

11.maijs Atbildēt

galvenais mērglis un provokātors sēž Rīgas domē. kamēr komunisti būs pie varas, tikmēr nekas nemainīsies.

10.maijs Atbildēt

Naakamgad latvieshiem 9 maijs buus maajas arests, jo redz provokaacija, mazums uz ielas krievs padzirdes kaadu runaajam latvieshu valodaa

10.maijs Atbildēt

Esmu aizturēts bez jebkāda pamatojuma. Vairāk kā stundu mani "marinēja" nepaskaidrojot aizturēšanas iemeslus.>>>>>

..........>>>>>>>>

......debilais nacionālists tiek turēts aizdomās par varbūtēju likumpārkāpumu --((KĀ LINDERMANS - arī no nacionālistiem)-- arests ir veids kā savākt pirerādījumus debilā nacionālista varbūtējiem likumpārkāpumiem .... ((( viņs visdrīzāk tur ieradās ar ļaunu nodomu izprovocēt masu nekartības --fiziskus vardarbīgus kautiņus vai pat pilsoņkaru ))) (( smirdesana par valstsvalodu ārpus valsts iestādes ir NOZIEDZĪGA PROVOKCIJA --- VIŅAM PATEICĪBAS LŪGŠANAS DIEVAM JĀSKAITA KA LABS LATVIETIS CEĻĀ NEGADĪJĀS --DEBILAJAM NACIONĀLISTAM LABS LATVIETIS PURNU IZDAUZĪTU JO VIŅS APKAUNO labus LATViEŠUS UN LABU LATVIEŠU LATVIJU )

10.maijs Atbildēt

no Jura krusta lentes krāsām nolasāma atzinība par izcilību kaujaslaukā-- ne mazums labu lartviešu ir kuru vecvectēvi tādu ar lepnumu nesa...

... bet no tās sakanbaltās smird pa gabalu pēc bezdievīga žīdiska boļševiku nacionālisma -- utaino zīdu ''nacionālās republikas"" okupēja Cara Krieviju =--- kaunēties vajag nebvis žīdiski liekulīgi ņerkstēt ....

10.maijs Atbildēt

Nesen ,tiku izsaukts uz Mārupes policiju pie inspektores Švarcas ,kura man centās ieskaidrot, ka aizrādot krāpniekam ,ka par zagšanu jāsēž ir cietumā ,bet inspektore Švarca saka ka tie ir draudi. Spriežot pēc visa sanāk ,ka zagt ir gods ,tad jau parīt arī slepkavot Latvijā būs gods !!!

Tāpēc par lentīti arī es vairs neesmu pārsteikts un lai nebūtu pārpratumu ,nākošgad latvieši lūdz 9.maijā lūdzu izbrauciet uz ANGLIJU VAI ĶĪNU,.... !!!

10.maijs Atbildēt

Re kā, baidās pat paprasīt manu viedokli un atļauju publicēt manu ierakstu ar manu vārdu.

10.maijs Atbildēt

vajag vienkārši ampotēt to pieminekli. ņemiet paraugu no poļiem.

16.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas