''Jūtūberim'' draud cietumsods par bezpajumtnieka ļaunu izjokošanu

Portāls nra.lv 21.apr
 
Ekrānšāviņš
Bezpajumtnieka izāzēšana var beigties ar cietumsodu kādam spāņu YouTube blogerim, atklājis El Pais.

Vietnes YouTube blogerim no Barselonas, Kanhū Renam, jeb ReSet, ir 1,2 miljoni sekotāju.

Savā kārtējā video, kurš tagad jau ir izdzēsts, viņš uz ielas izjoko cilvēkus, dodot viņiem ''Oreo'' cepumus, kuros iekšā iepildīta zobupasta. Starp šiem cilvēkiem bija 52 gadus vecais bezpajumtnieks Džordžs.

''Varbūt esmu gājis par tālu, tomēr skatīsimies no gaišās puses - šis palīdzēs viņam iztīrīt zobus. Domāju, viņš tos nav tīrījis kopš kļuva nabadzīgs,'' prātojis blogeris.

Bezpajumtniekam pēc joka kļuvis slikti un viņš izvēmies, tobrīd bažījoties par savu dzīvību. Viņš medijiem paziņojis, ka pret viņu neviens vēl nekad nebija tik slikti izturējies.

Tāpat bezpajumtnieks apgalvo, ka blogeris viņam piedāvājis 300 eiro apmaiņā pret klusēšanu par notikušo.

Šobrīd Rens ir apsūdzēts par necienīgu izturēšanos, kā rezultātā viņam draud divu gadu cietumsods, kā arī arī 30 000 eiro soda nauda.

Jāatzīmē, ka blogeris jau iepriekš guvis skandalozu slavu saistībā ar cilvēku izjokošanu. Citā video, kurš arī jau izdzēsts, viņš pagatavoja sviestmaizes ar kaķu fekālijām, kuras tad sniedza bērniem un veciem cilvēkiem.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Dēļ tā Youtube jaunieši kļūst vai traki,lai tikai būtu vairāk sekotāju un skatījumu. Gatavi sevi velnam pārdot dzenoties pēc ''lielās slavas'' un naudas. Pareizākais būtu Youtube norobežot un neizmaksāt ne centu par kanāliem un video ko visi lejuplādē iekšā,savādāk drīz mēs ne tādas vien rīcības redzēsim ziņu portālos.Tad varbūt kāda daļa jaunieši beidzot adoptēsies atpakaļ reālajā dzīvē,sāks pelnīt naudiņu pareiziem ceļiem un necietīs ar dumjībām galvā.

23.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:01

Jaunākās diskusijas