Pircēja kādā veikalā Rīgā piedzīvo ļoti nepatīkamu starpgadījumu

Portāls nra.lv 17.apr
 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme
Elina Fon Mikena faceboook izklāsta savu nelāgo pieredzi, apmeklējot kādu veikalu vēlu vakarā.

"Dammes Rimi aptuveni plkst. 22:50 pie maizes nodaļas izdzirdēju diezgan agresīva vīrieša balsi - vai tad tik vēlu maizi jāpērk? Uzrunāja mani apsargs. Sākumā izbrīns, atvainošanās, ka fiksi iepirkšos un prom būšu... Bet apsargs bija "uzvilcies".

Sekoja labu gabalu līdzi pa veikalu, agresīvi komunicējot. Vienā brīdī apstājos, pagriezos un gāju atpakaļ pie viņa, lai uzzinātu kā "kungu" sauc, jo nu jau bija pārāk daudz komentāru no viņa puses. Uz šo jautājumu saņēmu agresīvu pretjautāju : "Kā tevi pašu sauc?". Kad skaļi pateicu, ka esmu piefiksējusi viņa ID apsarga kartes numuru, un paralēli tam cits apmeklētājs paņēma mobilo telefonu ar tekstu, ka visu to nofilmēs, apsargs palika vēl agresīvāks kliedzot "Kas jūs par latviešiem? Latvieši vēl skaitās - tik vēlu uz veikalu nākot".

Es nemeloju, vienu brīdi pat kājas ietrīcējās, jo šķita, ka varētu arī pielietot fizisku spēku. Paralēli tam arī citi apmeklētāji saņēma komentārus savā virzienā. Pat esot jau "ātrajā kasē", vēl bija dzirdama apsarga agresīvā balss, kurš bija atradis nākamos apmeklētājus-upurus.


Saprotu, visiem gribas ātrāk pabeigt darbu un doties mājās. Bet kases jebkurā gadījumā jāslēdz ciet plkst. 23:00. No kases izgāju plkst. 22:54 (čeks ir saglabāts), un varēju pat ātrāk - ja nebūtu šī agresīvā apsarga. Laiku, kad sākās šis incidents, piefiksēju pateicoties divām pārdevējām, kas bija liecinieces, jo viena jautāja otrai "cik tad ir pulkstenis?", un otra teica :" ir vēl desmit minūtes laiks".
Bet neviens no pārdevējiem šajā situācijā neiesaistījās, tikai bailīgi paskatījās uz mani un nolaida acis," stāsta Elīna.

Komentē 6

 
Anonīms
 

....citreiz pat riebjas ieet šajos veikalos,bet esi spiests to darīt,jo pārtika jau ir vajadzīga...Veikalā apsargi tev staigā nopakaļ un skatās ko pērc,gandrīz vai tavā makā lien iekšā,kad to atveru pie kases!Varbūt caur šiem komentāriem apsardzes firmas vadība var paskaidrot ko drīkst apsargs darīt un ko nedrīkst?!Varbūt satiekot pilsētā šo apsargu uz ielas,viņu tā labi iekaustīt,mūsu pilsēta ir maziņa!!!!!

17.aprīlis Atbildēt

vai pa dienu maizi nevar nopirk.kase slēdz 23 un visiem gribas mājās garas sundas srādā.cilvēki ienāk veikalā un vēl pēa,ko vajag vai nevajag.JA nebūu apsargs ,ad arī jūs saigāu pa veikalu,kad jau kases būu slēgas,un dēļ jums būu jāsēž un jāgaida,jo jums vajag iepirkies pirms 23.00

17.aprīlis Atbildēt

Izlabo kļūdas un mēģini velreiz

17.aprīlis Atbildēt

Žēl,ka tādas nejēgas te komentē.

18.aprīlis Atbildēt

Mīļie apsargi, esiet tik laipni un skrieniet virsū mums vīriešiem, mēs jus pamacisim kulturāli uzvesties veikalos, vai ari jūsu iekšas ir par vāju, lai pienāktu klat vīriešiem?

17.aprīlis Atbildēt

Tieši tā , Kasper! Lai parunā ar vīriešiem !

18.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:59

Jaunākās diskusijas