"Mani notrieca apzināti!" motociklists aicina šoferus būt modriem

Portāls nra.lv 16.apr
 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
"Atgādinājums visiem autobraucējiem! Motocikli ir modušies un jums ir jābūt modriem uz ceļiem!" ierakstu sociālajā tīklā "Facebook" iesāk Māris.

"Vakar mani notrieca apzināti, bet vēlāk vakarā jau atrados pie cita negadījuma, kurā taksometrs nepalaida motociklu, kā rezultātā notika avārija un smagi cieta motocikla vadītājs un pasažiere!

Pirms izdariet nepārdomātus manevrus, padomājiet, ka uz motocikla var sēdēt dēls, meita, tēvs māte, brālis, māsa. Cienīsim viens otru uz ceļa," uzskata motociklists.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Mani neinteresē kas kur modies!!! Ir ceļa satiksmes drošības noteikumi, kuri jāievēro visiem, kā gājējiem, tā motociklistiem, tā arī auto vadītājiem!!!

Motociklisti! Pirms izdariet nepārdomātus manevrus, padomājiet, ka ielai pāri iet, vai pie auto stūres sēž ....

16.aprīlis Atbildēt

Ziniet es esu solidārs ar Andri ievērojiet atļauto braukšanas ātrumu, brauciet apdomīgāk un viss būs kārtībā. Jo no Jums motobraucēji uz koplietošanas ceļiem rodās haos, bet Jūs uzreiz redzat autovadītāju, a ko paši darat.

16.aprīlis Atbildēt

Esmu motociklists un gribu ļoti lūgt autobraucējus tomēr arī cienīt mūs. Man ir arī automašīna,bet lai atslogotu satiksmi un ļautu autovadītājiem brīvāk pārvietoties,ikdienā braucu ar motociklu. Tāpēc cienīsim viens otru.

18.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:22

Jaunākās diskusijas