Sieviete apgalvo, ka VID nekaunīgi uzdzīvojuši viņas bārā

Portāls nra.lv 14.apr
 
F64
Kāda sieviete brīdinājusi par Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekiem, kuri itkā, izmantojot dienesta stāvokli, uzdzīvo kafejnīcās.

Viss sācies ar kādas sievietes, Sandras, paziņojumu Facebook, kur viņa aicina ''uzņēmējiem būt modriem''. Jāatzīmē, ka profils, kur sākotnēji tika publicēts zemāk redzamais ieraksts, vairs sociālajā tīklā nav atrodams.

Sieviete raksta, ka šie trīs VID darbinieki - divi vīrieši un viena sieviete - kā klienti ēduši šašliku un dzēruši alu, bet tad, ap pl. 21:30, uzrādījuši savas apliecības. 12.aprīlī viņi esot ieradušies atkal un ''ar prieku noņēma kases aparātu''.

''Vai tiešām tie cilvēki, kas godīgi strādā un pelna paši saviem spēkiem ir vislielākie noziedznieki?'' jautā Sandra, kura esot invalīde.

Ekrānšāviņš

VID drīz vien reaģējuši uz minēto informāciju, skaidrojot, ka tā neesot patiesa.

''VID inspektori, pildot savus darba pienākumus, uz konkrēto uzņēmumu tematiskajā pārbaudē devās saskaņā ar dienesta rīcībā esošo informāciju - kafejnīca kases aparātu izmanto tikai līdz pulksten 17.00. Pēc tam līdz darba laika beigām, proti, 23.00, to izslēdz. Uz šādiem apstākļiem mēs nevaram atļauties nereaģēt,'' norāda Ieņēmumu dienests. ''Lai pārbaudītu, vai par pirkumu tiek izsniegts čeks, mūsu darbinieki veica divus kontrolpirkumus, par otro pirkumu darījums netika reģistrēts kases aparātā. Pārbaudē tika arī konstatēts, ka kafejnīcā pārdod alkoholu bez akcīzes markām. Šādos gadījumos tiek rakstīts “Mantu un dokumentu izņemšanas protokols administratīvā pārkāpuma lietā”, kas acīmredzami sadusmoja kafejnīcas darbiniekus.''

VID atklāj, ka viss notikušais nemaz neesot pagājis bez starpgadījumiem - tie bijuši vairāki: ''Diemžēl pārbaudes laikā mūsu darbiniekiem nācās uzklausīt ne tikai apvainojumus, bet arī piedzīvot uzbrukumu no uzņēmuma pārstāvjiem. Pārdevēja mūsu inspektoram norāva brilles un tās salauza. Tāpat tika saplēsts arī protokols. Valdes loceklis mūsu inspektoru izstūma no kafejnīcas teritorijas. Tad, kad inspektors devās prom, uzņēmuma pārstāvis no mugurpuses viņam iesita pa galvu. Pēc šī incidenta izsaucām policiju, ir uzsākts kriminālprocess.''

Komentē 8

 
Anonīms
 

Tā veca lieta, ka NRA savu žulti uz VID izgāž, jo NRA nu reiz ir tā banda, kam tikai blēži (a la cūka Lembergsis) un mafija mīļi, lolojami un sargājami.

14.aprīlis Atbildēt

liekiet tik vaļā-Latvijā visus kas strādā un pelna paši sev maizi vajag sabāst cietumā,jo vairāk darmajedi jo labāk dzīvosim ,kas pa zemi kurš strādā to drāž ,kurš tup uz nodokļiem to paijā un dod juristu pa velti ,lai aizstāvētu viņa tiesības.Vai šie divi strādnieki pēc izdrāšanas paliks Latvijā -domāju kad nē.Savā laikā banka izveda saimniecībā no kūts grūsnas teles nokaušanai-ģimenei ar 7 bērniem -kur viņi ir tagad -Anglijā-un ir apmierināti- pateicīgi liktenim kad tā sanāca .Viņu bērnus un mazbērnus neviens nepataisīs par vergiem .lai deputāteļi vējoņēni saņemtu debesalgas par neko .Vemt man gribas no šīs mūsu valsts likumiem un fīrmaņiem ,jūs visu esat sadirsuši tā ,kad vairāk tālāk nav iespējams ,kaut jūs tas dievs un kungs pasauktu pie sevis ar visu jūsu dzimtu.

14.aprīlis Atbildēt

..kāda tante teica?!

...uzfilmē..un nokas pa pilnu..nevarēsi..ja būs pieradijumi..kasīsim mēs..

14.aprīlis Atbildēt

Redz,beidzot būs jābeidz tirgot''krutka''.Burvīgi!!!!ps. baibai lapsiņai ex frīdemanei...Vergi ir UK.,tur par anormāliem maksā,ved ar taxi uz visurieni/skolu,slimnīcu/......Cik Tev ir bērnu? Blaumanis rakstīja''Liena izjukusi prātā''.

15.aprīlis Atbildēt

To,ka Liena izjukusi prātā,starp citu,rakstīja nevis Blaumanis,bet Reinis un Matīss Kaudzītes,un,vai tu pats esi bijis UK,ka tik labi zini,kas un kā tur vergo?

15.aprīlis Atbildēt

Padomju laiki

15.aprīlis Atbildēt

Vissa valsts ir sačakarēta un tad domā ka cilvēkus atsaukt atpakaļ no ārzemēm un es šobrīd arī domāju braukt prom no Latvijas jo te nav vairs ko darīt un drīzumā ministri pieņems likumu aizliegts izceļot no valsts

15.aprīlis Atbildēt

Ja tie vid stradnieki butu veikuśi kontrolpirkumu tad skaidrs ,bet ja paēd śašliku un piedzerās alutiņu tas ir pārkapums no viņu puses ,jo alhahola reibuma veic savu darbu ,vai tas vid darbiniekiem ir atļaut tad kapec parējie tiek bargi soditi par dzerśanu darba laikă

15.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:59

Jaunākās diskusijas