FOTO: Ceļa stāvoklis ir tik slikts, ka bērniem jānakšņo pie ģimenes draugiem

Portāls nra.lv 13.apr
 
Ekrānšāviņš/Facebook
"Mani vecākie bērni jau divas naktis nakšņo pie draugiem. Lai vakarā nokļūtu mājās, bet no rīta atkal prom, viņiem jāmēro 10 kilometri pa šādu ceļu kājām uz autobusa pieturu, jo ar mašīnu izbraukt nevaru," raksta Nata, norādot, ka autoceļš V932 Nereta-Gricgale-Ērberğe ir briesmīgā stāvoklī.

"Aptuveni 20 kilometri vienā virzienā - skola, mazliet tuvāk darbs (kur nodokļus pelnīt). Tikpat uz otru pusi - ğimenes ārsts, aptieka,veikali. 10 kilometri līdz autobusa pieturai.

Par šo es maksāju nodokli. Ja to nedarīšu, valsts mani sodīs, nedrīkstēšu piedalīties satiksmē. Pirms diviem gadiem Satiksmes ministrija,apsekojot šo V932 autoceļu, atzinusi to par apmierinošu, piebilstot, ka valstij tā jau daudz ceļu jāuztur, šis ir gana labs. Es valstij, uz prasību maksāt nodokļus, nevaru atbildēt, ka braucot pa šādiem ceļiem man tā jau ir daudz izdevumu, remontējot mašīnu un naudas nodokļiem man nav. Nekādi argumenti neatbrīvo no pienākuma.

Ko ar to visu gribēju teikt? Neko. Vienkārši dusmas, bezcerība un izmisums... Kamēr resnie onkuļi vēderus kasīdami un acis bolīdami tev skaidro, ka viss jau nav tik ļauni. Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās," skarbi secina Nata.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jā.Rubrik ''Toreiz un tagad'' Mums ir ceļu nodoklis,kas pēc normālās vastīs pastāvošajiem finansu likumiem ieskaitāms speciālā kontā,ko drīkst izmantot tikai šim nolūkam paredzētām vajadzībām Arī trakajos padomju gados tas tika uz visstingrāko ievērots Ja kaut ko samahinēja cietums vai sibīrijas svaigais gaiss bija garantēts Demokrātiskajā Latviām maksāšanas nosaukumu bez jāgas,bet viss kopējā katlā,un grābj visi uz nebēdu,un tam ,kam maksājam naudas nepaliek Par tām summām ceļus ne tikai ar asfaltu varētu noklāt,bet ar flīzītēm nosegt Jā,civilizācija un bardaks vai tagad un toreiz

13.aprīlis Atbildēt

Jā,piemirsu piebilst-un par tik rupju finanšu grāmatvdības pārkāpumu neviens cietumānesēd un svaigo gaisu pie Zilupes

13.aprīlis Atbildēt

svaigu gaisu neelpo (mums sibirijas nav),bet visi gozēja dačās,kas celtas par noblēdīto ceļa nodokļa naudu, upju un ezeru krastos

13.aprīlis Atbildēt

Paldies,Nata.Tagad man liekas,ka ceļš ko mēroju es,ir ļoti labā stāvoklī.:D

13.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:29

Jaunākās diskusijas