Tēvs sašutis par lielveikala tualetes lietošanas prasībām Salaspilī

Portāls nra.lv 11.apr
 
pixabay.com
Kāds ģimenes galva sašutis par lielveikala attieksmi brīdī, kad bērnam bija nepieciešams izmantot tualeti.

Brīvdienās biju aizbraucis uz Salaspili un nodomāju ar bērniem iepirkties Rimi veikalā. Ieejot veikalā, bērniem savajadzējās uz tualeti. Kad apvaicājos Rimi informācijas centrā, kur ir tualetes, tika norādīts, ka tās atrodas veikala tālākajā galā. Aizejot uz norādīto vietu, konstatēju, ka tualeti var izmantot tikai par naudu.

Rodas jautājums. Ko darīt 5 gadus vecam bērnam iepērkoties Rimi veikalā, ja viņam pēkšņi sagribas uz tualeti. Cik man ir zināms, tad Latvijas normatīvā bāze vēl neļauj bērniem līdz padsmit gadiem tikt nodarbinātiem, lai nopelnītu naudu. Tad ko bērnam darīt, ja viņam līdzi nav naudas un viņam pat valsts likumdošana aizliedz strādāt?

Protams, pēc ilgām pārrunām ar Rimi darbiniekiem un zākājošo apsargu bērnam tika ļauts izmantot labierīcības, bet attieksme bija tāda, ka es tagad esmu Rimi "parādā" trīszvaigžņu ordeni par to, ka viņi atļāva izmantot savas komercdarbības telpas bez maksas," raksta Andris.

Avots

Komentē 9

 
Anonīms
 

cik tad tētis ietaupīja uz tualetes apmeklējuma rēķina?Spriežot pēc saceltā trača,tai vajadzēja būt ievērojamai summai.Tā ka 5 gadus vecam bērnam vienam pašam nebūtu jāiepērkas Rimi veikalā,tad pilnīgi loģiski,ka par tualeti samaksā vecāki.

11.aprīlis Atbildēt

vareetu padomaat ka taa nauda aizgaaja gar Juusu kabatu,tas tak beerns.un vispaar,kuraa Rimi,,jaamaksaa?

11.aprīlis Atbildēt

Šajā gadījumā tas ir principa, nevis naudas jautājums. Tualetei jābūt bezmaksas savādāk veikala apmeklētājam ir tiesības piečurāt kaktu.

11.aprīlis Atbildēt

Vēl nevienā lielveikalā, ne Latvijā, ne ārzemēs neesmu redzējis maksas tualetes

12.aprīlis Atbildēt

Jelgavā centrā lielveikalā "Pasāža" kurā ietilpst MAXIMA tualete ir par maksu

12.aprīlis Atbildēt

Daudz kur. Piemēram, ZOOM arī par maksu.

13.aprīlis Atbildēt

Iebrauc Zoomā tur jau sen pa naudu,un ja kapeikas pa rokai nav tad vari dirst biksēs.Salaspils rimi gan visu laiku bija bez maksas wc,pirmā dzirdēšana,

13.aprīlis Atbildēt

Tad kur Jūs dzivojiet? Visos lieiveikalos ir maksas tualetes ir par maksu!

14.aprīlis Atbildēt

Arī Vācijā lielveikalos tualetes ir maksas, tik tur tantuks nesēž un nevaktē. Var paiet garām, saņemot tikai nosodošu skatienu no citiem. Tiesa, bērniem līdz kaut kādam vecumam nav jāmaksā.

13.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:59

Jaunākās diskusijas