Autoostā ierīkots naktsklubs - ar kādām šausmām jāsadzīvo Aizkrauklē

Portāls nra.lv 10.apr
 
Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu"
Pirms nepilna pusgada Aizkraukles autoostas telpās tika atvērts naktsklubs. Gaišajā diennakts laikā telpās ļaudis gaida autobusus, naktīs – sākas uzdzīve. Lai dzīves svinētājiem priecē pārmaiņas, daudzi norāda, ka apstākļi, kādos jāgaida sabiedriskais transports, esot ļoti slikti, vēsta "Bez Tabu".

”Pilnīgs debilisms! Iegāju pirmdien tur, jo vajadzēja gaidīt autobusu. Smaka nenormāla! Bordelis! Grīda aizlieta, lipīga! Vai tiešām citas vietas nebija? Biju labākās domās par šo pilsētu!” sašutis par naktsklubu autoostā ir kāds iedzīvotājs, kurš viedokli pauž interneta vidē, vēsta raidījums.

Sabiedriskā transporta gaidītājiem atvēlēta neliela autoostas uzgaidāmās telpas daļa, soli sastumti vienā malā, pārējā telpas daļa norobežota ar striķi. Otrpus tam ir skatuve un bārs, kas izvietots vietā, kur agrāk bija kases. Lai neiespīdētu gaisma, nakts uzdzīves vajadzībām logi aizlīmēti, tāpēc arī dienas laikā šeit valda krēsla. Kā stāsta sastaptie, ziemā nebija arī apkures.

Par apstākļiem, kādos no rīta pēc uzdzīves jāgaida autobusi, "Bez Tabu" stāsta kāds jaunietis: "Te no rītiem smird pēc alkohola, viss lipīgs. Mēnesi atpakaļ mamma te bija atbraukusi, ārā bija asinis, sieviešu soma mētājās. Varbūt kādam uzbruka. Dažkārt te arī stikli sasisti."

Kluba ”Stacija” vadītājs Pēteris norāda, ka autoosta jau sen vairs nepilda savu funkciju, arī oficiāli autoostu reģistrā nu ir vien autobusu piestātnes ārpusē. ”Iedzīvotāji negrib vai nespēj saprast, ka ir notikušas izmaiņas. Pasažieru plūsmas ir blakus: nojumes, saraksti, soliņi. Primārās vajadzības ir apmierinātas. Divus vai trīs gadus šajā ēkā biļetes vairs netiek tirgotas, kase nepastāv. Agrāk tur divas pensijas vecuma dāmītes cīnījās ar to sabiedrības slāni, kas daudz lieto apreibinošas vielas, pārsvarā dzērienus, ar visām no tā izrietošām sekām. Te bija problēmas, tāpēc diskusijas rezultātā vienojāmies, ka šī ēka varētu tikt izmantota citādāk: sabiedriskās aktivitātes pēc pulksten 21,” teic kluba ”Stacija” vadītājs Pēteris.

Avots: Bez Tabu

Komentē 2

 
Anonīms
 

Man gan patiktu,ja Bauskā būtu kāds naktsklubs,kaut autenē-vismaz kada dzīvība lielāka!Visiem jau nekad neizpatiksi,kur nu vēl ""superdzidrajiem""Bez Tabu-divkošiem,kuri paši atļaujas radīt neķītrības visādos aklajos randiņos..

10.aprīlis Atbildēt

Latvija iet uz grunti , leni bet stabili .

10.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:29

Jaunākās diskusijas