Lielveikalā Rīgā pircēju negaidīti sācis žņaugt apsargs! Kas tas par ārprātu?

Portāls nra.lv 8.apr
 
Ilustratīvs attēls / F64
Portālā sudzibas.lv kāds pircējs publicējis šokējošu stāstu par to, kā nevainīga rindas nofilmēšana beigusies ar vardarbību.

Incidents esot noticis Deglava ielas ''Supernetto'' veikalā, kur ap plkst. 10:00 iepirkties iegājis kāds vīrietis.

Viņš sudzibas.lv raksta, ka tā kā nav bijis laika un jādodas uz darbu, nav palicis to stāvēt. Tomēr atgriežoties veikalā ap pusdienlaiku, situācija bijusi tieši tāda pati - rindas... Kā jau mūsdienās pieņemts, viņš izdomājis šo rindu iemūžināt ar telefona palīdzību, kad arī noticis sūdzības iemesls.

''Pēkšņi pie manis pieskrēja apsargs, sāka zņaugt un vilkt nez uz kurieni. Protams pret tādam rīcībam sāku pretoties, lūdzu apkārtejos cilvēkus izsaukt policiju,'' atceras vīrietis.

''Pēc kāda brīža parādijās sieviete. Kā es sapratu, veikala vadītāja, un lika apsargam likt man mieru,'' raksta žņaugtais pircējs.

Kā noprotams, vīrietis ar saviem ierakstiem par notikušo vērsies policijā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nu apsargos kuri strādā,šaura piere,5.klases,IQ pie grīdlīstes,ko no tiem dzīvniekiem var gribēt

8.aprīlis Atbildēt

Kas tie apsargi ir,tie ir bijušie bandīti,nu jau laikam viņu izdzimteņi kas strādā par apsargiem,tas viņiem jau asinīs no vecākiem žņaugt,slepkavot un citādus darbus viņi nemaz nemāk darīt.Nespēlējiet nekādos spēļu klubos,kā viena te raksta,pareizi cilvēks raksta, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests,viņš tā ir ieprogrammēts.Laikam jau daba noliek visu savās vietās,dumjam cilvēkam nav vietas uz zemes,kam jāaizit,aizies.Ja esi muļķis,spēlē automātus,uz muļķiem arī mūsu partijas turās un tiek pie siles.Paskaties, kā muļķus dīrā ar ātrajiem kredītiem.

10.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:29

Jaunākās diskusijas