Sieviete neizpratnē: Vai Latvijā populārs saldumu ražotājs apkrāpj pircējus?

Portāls nra.lv 20.mar 2018
 
F64
Kāda Latvijas iedzīvotāja vārdā Inese vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), pastāstot par kādu nepatīkamu pārsteigumu zefīru kastē.

Inese atklāj, ka saldumu ražotāja "Laima" zefīru "Maigums" pakā bijis mazāk, nekā norādīts uz iepakojuma.

"Kad ar ģimeni sākām dalīt, lai katram sanāk pa trim, izrādījās, ka kastītē ir nevis 12, bet tikai 11 zefīri. Viens iepakojums bija aiztaisīts kā pārējie, bet tukšs,” raksta Inese.

“Kāpēc “Laima” maldina patērētājus, vai saldumu kastēs tiek speciāli likts mazāks skaits zefīru vai konfekšu nekā norādīts uz iepakojuma? Vai es kā pircējs varu paļauties, ka, atverot “Laima” konfekšu kasti, nerēgosies pretī viens vai divi tukši konfekšu caurumi?” vaicā Inese.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Nav nekadas krapsanas. Produkcijas svaram ir jaatbilst, bet ne zefiru daudzumam. Atlauta tehnologiska kluda ir +/ - 2 %. Selgas cepumu pacina var but ari 17 un 18 cepumi, kaut gan pec tehnologijas ir jabut 16. Visinteresantak ir ar Laimas sokoladi. Intereses pec nosveriet. Vina nekad nebus vieglaka par 98 gramiem ( atlauta tehnologiska kluda), bet var svert ari 105 un pat 108 gramus. Liniju regule pec vieglakas sokolades, bet sokolades linija vienlaicigi izveido 20 sokolades. :)

20.marts 2018 Atbildēt

Ja uz iepakojuma 12 un realitaatee 11, ta ir krapshana... nevajag dziit fufeli...

20.marts 2018 Atbildēt
Madara Bērziņa > kaspars.namsons

Kaspar, uz iepakojuma nekad neesmu redzējusi skaitu, tur ir norādīts svars, vai pats nedzen muļķības...

20.marts 2018 Atbildēt

Maisā var būt vienalga cik, galvenais lai svars atbilst. Bet kastē ir iekšā plastmasa, kur ir nodalījums katram zefīram, tad skaidrs, ka visiem nodalījumiem jābūt aizpildītiem. Tikpat labi tad arī var olu pakā būt 9 olas, jo dažas ir mazliet smagākas par normu.

20.marts 2018 Atbildēt
Aija Burkevica > madara.b.rzi.a

Ir Laimas zefīra ''Maigums šokolādē, vaniļas'' kārbas, uz kurām ir rakstīts to skaits - 12 gabali. Pieļauju domu, ka arī citas šķirnes zefīriem līdzīgā iepkojumā varētu būt norādīts skaits. Tā kā pircēja ir pamatoti sašutusi.

20.marts 2018 Atbildēt

Šis raksts ir pilnīgs apsurds, bet pēc fakta Laima gadiem ejot ir izveidojusi masveida krāpšanu. Nav vairs šokolāde tik garšīga, par zefīriem vispār nerunājot. Agrāk zefīri bija ar līdzsvarotu cukura daudzumu un stingra uzputota tīra, garšīga masa. Tagad kaut kāds pretīgs, pūdercukura ķīmisks izstrādājums, kurš pat pēc struktūras vairs neatgādina zefīru.

21.marts 2018 Atbildēt
Linda > kaspars.namsons

Pēc teksta var spriest, ka uz iepakojuma ir rakstīts 12 un arī kastītē ir bijuši 12, tikai viens no papīrīšiem ir bijis tukšs bez zefīra! Parasta ražošanas līnijas kļūda!

Un ko tagad "Laimai" darīt? Izmaksāt 1000000 EUr par morālajām ciešanām? Līdz debilismam jau aiziet!

21.marts 2018 Atbildēt

Runajot par konfeksu karbam. Jums vienmer bus pareizais konfeksu skaits, jo tas ir roku darbs. Vienu konfekshu karbu pilda 14 cilveki un katrs liek tikai un vienigi savas konfektes.

20.marts 2018 Atbildēt

Mīļie cilvēki , nu kad vienreiz taps skaidrs, ka ražotājs nevar katru kasti pārbaudīt un iekšā ielīst . Visu iepako iekārtas un var gadīties kāda tehnoloģiska kļūme . Vai uzreiz jābazūnē pa internetu ? Ja nebija kur savu niknumu izlikt , varējāt taču piezvanīt ražotājam , kas zina , dabūtu zefīru kasti bonusā .

20.marts 2018 Atbildēt

Anija, cilveks interesejas un mes vinam paskaidrojam. Vins tacu nezin fasesanas iekartas. Fase ne jau cilveks, bet tehnika. Uz automata uzliek svara parametrus. Un ja vini atbildis, tad zefira pacina iepakosies. Ja svars neatbildis, automats tev klat zefiru svara bonusam piesviedis klat. Mazaks svars par tehnologiski atlauto , tev nekad nebus. Lielaks gan nav nekads retums. Vienigais variants ir meistaru kluda uzstadot svara parametrus, bet ari tad eksiste tehnologe, kas parbauda produkcijas svaru un pat produkcijas atbilstibu uzraditajam produkcijas sastavam. Lidz pasiem beidzamajiem sikumiem parbauda atbilstibu.

20.marts 2018 Atbildēt
Kaspars Namsons > alex.da.silva

Ja taa tad sanaak ka pilnigi ar jebko taa var manipuleet... maanot pircejus, ja kaads uznemumaa kluudijaas, vina vaina, respektivi jaatbild par to... UK ja kkur kludas, visu preci kas ir zem kludas noraksta...

20.marts 2018 Atbildēt

Konfekšu kastēs konfektes liek darbinieki, ne iekārtas! Iekārta tikai aizvalcē ciet gatavo kastītī.Katrs darbinieks kārto savu iepakojumu, ja vien runa nav par Prozit konfektēm, kur līnijā katrs liek savu krāsu! ;)

20.marts 2018 Atbildēt
Linda > kaspars.namsons

Jā, var manipulēt :D Ideālais risinājums, visiem pārstāt ražot. Neviens vairs nemānīsies, jo nebūs ar ko :D

21.marts 2018 Atbildēt

Lai sūdzētos Bez Tabu par tādām muļķībām ir pašai jābūt šādā līmenī...esmu pirkusi šīs kastes un nekad nav pat prātā ienācis pārskaitīt zefīru daudzumu, ha, ha!

20.marts 2018 Atbildēt

Vai tad tas viens zefīrs trūkst regulāri, ka uzreiz uz bez tabu jāskrien? Protams nepatīkami, bet neēsmu dzirdējusi, ka tā bieži notiek.

20.marts 2018 Atbildēt

Es vienkarshi nezinu par ko Jus runajat. Laimai ir Zefiri iepakojuma uz svaru , ir zefiri karbinas - jabut 185 gramiem. Ir gan man aizdomas, ko Jus esat nopirkusi. Pats gan vinus Latvija neesmu redzejis. Polija razotos meslus, kas strada ar Laimas licenzi

20.marts 2018 Atbildēt

Jūs laikam neesat redzējis arī Laimas zefīru šokolādē Maigums(dažādu veidu )- un uz kārbas IR RAKSTĪTS 12 GABALI ! Punkts !

20.marts 2018 Atbildēt

Un jā-ražots Latvijā,Miera iela 22,Rīga .Tagad gan punkts.

20.marts 2018 Atbildēt

Laima vairs nav Laima,bet Orkla.Šokolādes pupiņas vairs netiek lietotas augstākās kvalitātes.

20.marts 2018 Atbildēt

Pupiņu kvalitātei nevajadzētu ietekmēt zefīru skaitu kārbā ...

20.marts 2018 Atbildēt

Loti bēdīgi, bet Laimas produkcijas kvalitāte, kopš kāda laika, ir ievērojami pazeminājusies! Nav vairs TĀ Laima, kas reiz bija...Tracina jau konfekšu iesaiņojuma papīriņi, kurus nevar vienkārši atvērt; arī konfektes izmērs sarucis... dodam priekšroku citu ražotāju KVALITATĪvĀm konfektēm.Žēl, ka tā...

21.marts 2018 Atbildēt

Kāds kādreiz ir zvanijis uz bez tabu, ka viņa šokolādei 8grami par daudz, vai par vienu cepumu vairāk? :D Joki tādi! Varat iet uz "Floru" par fasētāju strādāt (ir vakances), tad jau pēc pirmās maiņas aizvērsieties mūžam, šitādām muļķībām.

21.marts 2018 Atbildēt

Zefiru cik zinu vispar razo Artilerijas iela 55, kadreiz razoja Starta iela 2. Miera iela razo tikai sokolades glazuru. Nu tas ta, informacijai :) Vairakus gadus esmu nostradajis gan Laima, gan Staburadze.Beidzamos 2 gadus gan vairs nedzivoju Latvija. Varbut ari kautkas ir mainijies.

21.marts 2018 Atbildēt

Ar šokolādes kvalitāti arī pieklibo.Kādreiz ļoti garšoja,bet tagad var manīt kad tur cits kas klāt,tikai ne šokolāde.Nopirku pildītos batoniñus,bet tie bija neēdami.Pa muti vēlās sojas šokolāde.

21.marts 2018 Atbildēt

Piebilde.Produkcijas cenas ir ļoti augstas.No kurienes jums rodas tādas cenas.?

21.marts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:54

Jaunākās diskusijas