Nepatīkams pārsteigums latvietei liek vakariņas izliet tualetes podā

Portāls nra.lv 15.mar
 
Ekrānuzņēmums/sudzibas.lv
Pircējai Latvijā ir saskārusies ar nepatīkamu atradumu viņas iegādātajā makaronu pakā - tajā vēl dzīvs locījies tārps.

"Makaronos tārpi! Esmu saskārusies ar daudz dažādām situācijām rimī veikalos, (nopērkot saldējumu, iepakojumā nav attiecīgā saldējuma, pērkot sušī uz svaru, tajā ir kukaiņi, kā arī, pērkot uz atlaidi krējumu, tas ir sarūdzis un lietot nevar tādu) , taču neesmu par tiem rakstījusi sūdzības un pievēru acis, jo visādi taču var gadīties, taču pēc atgadījuma, ar kuru saskāros šodien, nevarēju neziņot!

Nopirku rimi veikalā makronus, berot katlā tos pamanīju iepakojuma apakšā kaut ko, kas kustas, tad nu es ieskatījos un ieraudzīju tārpu, nekavējoties viss katla saturs tika izgāzts tualetes podā!

Čeks, kuru varētu uzrādīt man nav, jo neglabāju tos, taču bez iemesla es nesēdētu un nerakstītu šo sūdzību," izklāsta sieviete.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Izskatās pēc pārtikas kodes kāpura. Tādi iemetas pārtikā, nepareizi glabājot produktus- ir gadījies, ka pat atverot rūpnieciski iesaiņotu produktu, tajā ir attīstījušies šitādi zvēri. Kaitīgi nav, bet patīkami arī nav. Ļoti jāuzmanās, lai šitie mājās neieviešas, jo tikt no viņiem vaļā ir praktiski neiespējami - viņi ēd gandrīz visu, pat kaļķi no sienām. Paldies dievam, drēbes neaiztiek. Tāpēc pirmais, par ko ir jāpārliecinās - vai podā ir nolaists ir tāds kāpurs. Un šos produktus noteikti uzreiz jāmet ārā, pat ja šķiet, ka nekas traks nav, jo tie kāpuri viegli pārmetas uz neskartajiem produktiem.

15.marts Atbildēt

Un ko tas pods bija tādu nogrēkojies, ka viņam tāds sods?!

15.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:09

Jaunākās diskusijas