Policija brīdina netuvoties bezvēsts pazudušai sievietei

Portāls nra.lv 14.mar
 
SWNS
Policija brīdina ikvienu, kurš redzējis no slimnīcas pazudušo sievieti - viņai tuvoties var būt bīstami.

Atsaucoties uz britu policijas brīdinājumu, šādu informāciju izplata "Metro".

27 gadus vecā Keilija Makkonona pagājušajā naktī pazuda no slimnīcas Čeltenhamā, Lielbritānijā. Policija neatklāj, kas sievietei kaiš, taču viņas veselības stāvokli apraksta kā "lipīgu".

Sieviete no slimnīcas pazuda aptuveni desmitos vakarā. Varasiestādes noraizējušās par Makkononas veselības stāvokli, kā arī brīdina citus viņai netuvoties, bet zvanīt policijai.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Kaut kāds stulbums, vai tiešām nav nekā cita ko uzrakstīt kā "atgremot "kaut kādas ārzemju ziņas, kam ar Latviju nav ne mazākā sakara.

14.marts Atbildēt

Mēs kas dzīvojam Anglijā,arī to lasām.

14.marts Atbildēt
Alvis Kukers > juris.abolins

Tātad dzīvojot anglijā nebiji paspējis jau no vietējiem medijiem šito uzzinat?

14.marts Atbildēt
Tuudalu Cuuka > alvis.kukers

Ko jūs, tie taču raksta tikai angliski!

15.marts Atbildēt

Taas zinas, kuras nepatiik, var tacu nelasiit! Kur probleema?

14.marts Atbildēt

Mhm.. mietpilsoņa loģika jums. Tāpat tad var teikt .. arī nepatīk zemas algas Latvijā tad nestrādā Latvijā.. utt par apsolūti visu.. Un ja nepatīk mūsu komentāri, tad tieši tāpat - nelasi. Bet tie ir sabiedrības viedoklis patīk vaio nepatī ktas kādam, ja nepatīk tad raksti memuārus kladē nevis publicē ...

14.marts Atbildēt
Juris Mikelsons > aleksandrs.jermolovi.s

Jermolovič ! man atkal neinteresē Tavas mietpilsoniskās krievu ziņas ! Raksti savus memuārus kladē ! tā arī saku ,ka nepatīk zemas algas Latvijā un tāpēc strādāju Anglijā !Un man interesē ko Latvijas mafiozi publicē par Angliju . Tāpēc stāvi pie ratiem , lai cāļi neaptaisa ilksis

16.marts Atbildēt

Tiesi ta nesaprotu kur broblema

18.marts Atbildēt

Mani daudz vairāk interesē, kas notiek kaimiņvalstīs - Krievija, Igaunija utt.. nevis ellē ratā kautkādā salā.. Zems jūsu mediju līmenis tas arī viss secinājums .

14.marts Atbildēt

Es arī dzīvoju Lielbritānijā - un man patīk lasīt ar Angliju saistītas ziņas - kā nekā - Es domāju - tāpat tagad jau apmēram viena trešdaļa Latvijas iedzīvotāju ir pārvākusies dzīvot un strādāt uz Angliju - tā ka normāli...Nedomāju - ka dzimtajā valodā būtu jālasa tikai ziņas - cik skaļi..opirdās Kaimiņš Saeimā...un kā viņam vēl kāds cits klauns atbildēja, vai kad tur bija tāda sēde un šitāda sēde - kautkā dziļi vienalga teiksim man par tām Latvijas saeimām ziņas..

14.marts Atbildēt

Tad jau viņai varētu būt pīzdas trakums piemeties, tādas ir dikti bīstamas!

15.marts Atbildēt

OK, ņemšu vērā policijas ieteikumu ... un netuvošos šai sievietei =DDDDDDD Būs jau bailīgi šodien no darba uz mājām pa Rīgas ielām iet, bet saņemšos.

15.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:18

Jaunākās diskusijas