Tas var notikt ar ikvienu! Ārstu nevērības dēļ šīs meitenes ķermeni pārņēma smaga slimība

Portāls nra.lv 13.mar
 
Instagram
24 gadus vecā Džordžija Maklenana mēnešiem izjuta pamatīgas sāpes, bet ārsti tikmēr apgalvoja, ka viņa pati to visu tikai iedomājas...
Simpātiskā medmāsa trīs mēnešus gājusi pie ārstiem, līdz rentgens atklājis, ka viņas ķermeni pārņēmis vēzis.

Kā ziņo Gold Coast Bulletin, stāvoklis bijis tik kritisks, ka ārsti nav devuši viņai vairāk par dažām dienām.

Meitene arī pat nav spējusi iedomāties, ka viņas pēkšņās sāpes beigsies ar tādu diagnozi. Pat trakāk - Kvinslendas, Austrālijā ārsti pat viņai teikuši, ka varbūt viņa sāpes tikai iedomājas...

Instagram

Maklenanai tika konstatēti audzēti uz liesas un aknām, tomēr vēl nedaudz vēlāk atklājās, ka slimība ir daudz trakāka - Burkita limfoma. Par spīti tam visam, meitenei arī nebija ierasto simptomu kā svara zaudēšana, izsitumi vai drudži.

Lai ārstētos, viņai nācās pārciest trīs mēnešus ilgu ķīmijterapiju un spinālās injekcijas reizi nedēļā.

Viņa gan saglabājusi gaišu skatu uz dzīvi, ko neslēpj savā Instagram, un iesaistījusies sabiedrības informēšanā par šo slimību, lai citi sāktu ārstēties laicīgāk, nekā viņa.

Komentē 2

 
Anonīms
 

NE AR VISIEM! Tā var notikt tikai ar muļķiem, kas uz ārstiem paļaujas. Ir tikai VIENS ĪSTS ārsts un tas ir Dievs. Kas uz Viņu paļaujas, tas NEKAD nepieviļas.

13.marts Atbildēt

NE AR VISIEM. Tā var notikt tikai ar muļķiem,kas uz ārstiem paļaujas (kas paši slimo un mirst). Ir tikai VIENS un ĪSTS ārsts, un tas ir Dievs. Kas uz Viņu paļaujas, tas NEKAD nepieviļas.

13.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:28

Jaunākās diskusijas