Pircējs Rīgā ceļ trauksmi - pie kases produkta cena ir dubultā

Portāls nra.lv 8.mar
 
pixabay.com
Sandis vērsies pie raidījuma "Bez Tabu", lai brīdinātu, ka cenas uz plauktiem ne vienmēr ir tās pašas, kas pie kases tiek reģistrētas.

"Iegādājoties alu ”Carlsberg”, plaktos uz cenas norādīts 0,55 eiro. Maksājot pie kases cena izauga divas reizes,”.

”Vērsāmies info centra darbinieki nelikās nemaz pārsteigti, un uzreiz piedāvāja atgriezt pārmaksāto starpību, ko viņi nekavējoties ari izdarīja.

Tad rodas jautājums, ja nebūtu pamanījis cenu atšķirību šajā gadījumā no samaksātajiem 9,20 eiro būtu pārmaksājis 4,80 eiro. Skaisti!” par atgadījumu "Rimi" lielveikalā stāsta Sandis.

Avots: Bez Tabu

Komentē 3

 
Anonīms
 

Esmu pamanijusi ka bieži cenas nesakrīt Super neto veikalā Madonā, diemžēl to pamanu vien mājās pārskatot čekus, un bieži vien veikalā nav lāga laika pētīt un vaktēt to cenu nesaderību ja ir jābrauc ar sabiedrisko transportu kurš negaida pie veikala durvīm kā privātā mašīna diemžēl...

8.marts Atbildēt

Tāpēc vienmēr: lielāku pirkumu daudzumu jāizpilda diviem, viens skatās cenrādī, otrs savāc normālā secībā (agrāk Rimi liekas ka bija speciālie darbinieki "maisiņos licēji") vai sākumā padod iepirkumus. Katru reizi, kad ir vairāk par 5 pirkumiem nočekot ir grūti, bet pie kājas rinda un nākamais pircējs, es vienmēr visu pārbaudu pie kases un tas atmaksājas! Un nevajag iesmirdēties par kapeiku "drāšanu", bet attieksmi! ...un tas ir visos lielveikalos neatkarīgi no nosaukuma, lieluma vai platformas. Vienīgi kur tikai netīšām kādu piesmej ir mazie veikali, kuri nu ir palikuši uz rokas pirkstiem skaitāmi un tajos, protams, ka uzcenojums saprotamu iemeslu pēc ir savādāks. Arī mani 12 mazveikali aizvērās jau tālajā 2006-7 gadā, kad visiem bija "Gāzi grīdā" un tagad tas kretīns, kas to pieļāva ar visu savu bandu nesēž cietumā! Nestāstīšu kā ražošana mūsdienu Latvijā tiek (nu jau tika) iznīcināta ieskaitot manu uzņēmumu ar 190 darbiniekiem, 1.5 mlj LVL gada apgrozījumu un ikmēneša vidēji 28 tūkstoši LVL nodokļu samaksu 2002-2007 gados. Par to lasīsiet grāmatā: Kā es mīlu šo valsti, bet neieredzu tās "važoņus"! Piedodiet, bet šis teiciens nav nihilistisks, bet 120% patiess, kam pierādījums ir nu jau miljons aizbraukušo, 99% gadījumu uz neatgriešanos!

8.marts Atbildēt

Rimi jau sen eju ar lielu gabalu viens riebigs kantoris

8.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:51

Jaunākās diskusijas