Pasažieri izmet no lidmašīnas, jo viņa runāja par menstruācijas sāpēm

Portāls nra.lv 24.feb
 
Facebook
24 gadus vecai sivietei nācās pamest lidmašīnu, jo apkalpei neapmierināja viņas diskusijas par mēnežreižu izsauktām sapēm, vēsta "Metro".

Pasažiere tika patriekta no lidmašīnas, bet viņas 450 eiro vērtā biļete uz Dubaiju izkūpēja gaisā. Kāpēc? Jo apkalpe uzskatīja, ka sieviete ar nelielām vēdera sāpēm atrasties lidmašīnā nevar.

Viena no stjuartēm dzirdēja, ka sieviete savam draugam stāsta, ka viņai sāp vēders. Pēc apkalpes jautājumiem sieviete sāpes raksturojusi kā nelielas, taču stjuarte steidzās konsultēties ar mediķi, kurš neatradās lidmašīnā. Telefonsarunas laika tika nolemts, ka mēnešreižu sāpju dēļ un to, ka apkalpe nespēj nodrošināt mediķi, pārim būtu labāk lidmašīnu pamest. Viņu un viņas draugu izsēdināja no aviokompānijas "Emirates" lidmašīnas.

Komentē 4

 
Anonīms
 

amizanti! tā ir AUGSTĀKĀ PILOTĀŽA, ja kāds nezināja! Bet 24 meitenei, skuķis būtu līdz 20 jau nu būtu jāzin ar ko un kad "lielīties", bet džekam neklājas uzbudināties no stāstiem par draudzenes bioloģiskajām īpatnībām. Porno skatīšanās arī ir amorala sabiedriskā vietā.... vai nu es neko nesaprotu no mūsdienu gaisa satiksmes?!

25.februāris Atbildēt

Šādās situācijās labi ir mazo valodu lietotājiem. Piemēram, ja tas pāris lidmašīnā būtu bijuši latvieši, stjuarte nemūžam nebūtu spējusi viņu sarunu noklausīties.

25.februāris Atbildēt

Ryanair, wizzair utml ar nav LV kompanijas, bet stjuartes runaa latviski, ta ka tas nav raadiitaajs, praktiski triks ir tajaa starp kaadaam valstiim notiek reisi, stjuartes piemeklee peec valodu prasmeem... ar Anglu valodu vien diezin vai stjuarte skaititos laba.

25.februāris Atbildēt

Tā ir, ka nelaikā muti atver.

26.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:43

Jaunākās diskusijas