Kad šādas situācijas reiz beigsies? Svešā pieturā Jēkabpilī kontroliere izsēdina slimu meitenīti

Portāls nra.lv 12.feb
 
F64
Teju katru nedēļu Latvijā notiek incidenti ar maziem bērniem sabiedriskajā transportā. Kārtējais šāds gadījums pirmdien noticis Jēkabpilī.

Kā informē radio1.lv, kāda sieviete vārdā Līga pastāstījusi par nepatīkamu starpgadījumu Jēkabpils 5.autobusā pirmdien, 12.februārī.

Proti, māmiņa ar savu 11 gadus veco meitu devušās pie ģimenes ārsta uz poliklīniku, jo bērns nedēļas nogalē saslimis. Ārsts viņai noteicis ambulatoro ārstēšanās režīmu, pēc kā abas devušās uz autobusu.

Līgai, kura devās uz darbu, bijis jāizkāpj ātrāk, bet meita devās tālāk uz mājām. Jau braucot vienai, pa ceļam iekāpusi biļešu kontrole, bet brauciena biļete bērnam atradusies somā.

Tā kā meitene slimības dēļ bijusi savārgusi, viņa biļeti nav spējusi veikli atrast un no uztraukuma sākusi raudāt. Kontroliere neesot vēlējusies gaidīt un mazo meiteni izsēdinājusi no autobusa...

Bērns svešajā pieturā satraucies vēl vairāk, jo nav zinājis ne ceļu mājās, ne viņai bijusi nauda biļetei nākamajā autobusā, bet vismaz par laimi viņai bija mobilais telefons, lai piezvanītu mammai.

Līgas kolēģe aizbraukusi ar savu auto pakaļ meitenei un aizvedusi satraukto bērnu mājās, kur jau meitene nomierinājusies.

Māmiņa gan ir šokā - ne tikai par kontroles rīcību, savā nepacietībā slimu bērnu izsēdinot ārā, gan arī par to, ka neviens cits pasažieris nav aizstāvējis meiteni.

''Jēkabpils autobusu parks'' esot bijis nepatīkams pārsteigums uzzināt par savu kontrolieru rīcību, kuriem tiekot īpaši uzsvērts, ka, vadoties pēc pēdējā laika traģiskajiem notikumiem, bērnus nedrīkst izsēdināt pat tad, ja viņiem nav biļetes.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Redakcijai vajadzētu pārlasīt rakstīto.

Trešā rindkopa;jau braucot vienai,pa ceļam iekāpusi biļešu kontrole,kura bērnam atradusies somā.

12.februāris Atbildēt

Nevajag piesieties pie textiem - BUUTIIBA nav textos .

12.februāris Atbildēt
Laura Laura > zigfrida.kalatrida

sodīt nedrīkst apžēlot

12.februāris Atbildēt
Guna Aboltina > laura.laura

Svarīgās pieturzīmes.....

12.februāris Atbildēt

Pat i pateikt nav ko - kontraljorshai kaajas izraut . Un TAM CILVEKTIESIIBU JAKUBSUNIM .... kuru tas, dabiska lieta jau, ka neinteresee - nav jau gomolauliibas tak ... va kas cits, kur pazimeties

12.februāris Atbildēt

Un vispaar - kaada tur tauta runaa - ja kas taads PATIESHAAM NOTICIS, tad ... kad maiju cilshu indianji savus cilveekus nogalinajushi ... tur ir daudz kaa ne liidz galam sapraotama, bet, kad mumseeejas kantraljorshas gatavas beernus nogalinaat .. tas ir kaut kas ... - ne kaa atsevishkjas kontraljorshas .. - TAS NAV TAA - IR VALSTS USTANOUKA :

LEPOTIES UN IZNIICINAAT, un LEPOTIES AR IZNIICINAASHANU .

12.februāris Atbildēt

Kaut kas traks! Kas notiek ar cilvekiem? Un kontrole jau ari Riga ir zem katras kritikas. Vispar nesaprotu cilvekus,kas sito sunju darbu strada. Un sitada riebekle,ka raksta mineta persona vispar butu aizvedama uz Sibiriju un tur atstajama nosalsanai! Loti ceru,ka kads kontrolieris ari sis rindas izlasis!

12.februāris Atbildēt

Sibīrijā cilvēki līdzjūtīgi, nekad bērnu neatstās uz ielas (esmu tur uzaugusi, zinu) priekš kam pieķēzīt tīru vidi ar idiotiem?

12.februāris Atbildēt

Kontrolierim parplezt nokniebeju ar beisbola nuju !

12.februāris Atbildēt

Līga, kāpēc tu neaizstāvēji bērnu?

12.februāris Atbildēt

Izlasi vēlreiz rakstu. Tad sapratīsi ka līga ir meitenes māte kura tobrīd bija darba.

16.februāris Atbildēt

Tagad te visi rej, un rej..protams, viss ir pretīgi un šo kontrolieri neaizstāvu, jautājums, ko tajā laikā darīja citi pasažieri? Skatījās ārā pa logu, ar domu, ne mana cūka, ne mana druva, tad kad tas notiek ar pašiem, tad nu bļauj,-ak nelieši, ak riebekļi

13.februāris Atbildēt

Vakar raidījumā tv meitenes māte stāstīja, ka meita sabijusies un pati izkāpusi no autobusa jo nav varējusi sameklēt somā biļeti. Tāpat meita mammai teica, ka kontroliere nav likusi meitenei izkāpt no autobusa.Es domāju,ja kontroliere liktu meitenei pamest autobusu, tad kāds noteikti būtu iejaucies. Es vismaz tā gribētu domāt.

15.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas