Māte pamet 9 bērnus un aizbrauc uz Gambiju, kur atradusi īstu mīlestību

Portāls nra.lv 12.feb
 
Sociālie tīkli
Māte pametusi 9 savus bērnus un 23 gadus veco vīru, lai dotos uz Gambriju pie kāda vīrieša, ar kuru viņa iepazinās Facebook.

Tā vīrieša dēļ 44 gadus vecā Heidija Haporta devās uz Gambijas galvaspilsētu, neskatoties uz to, ka ne reizi nebija izbraukusi ārpus Lielbritānijas, raksta "The Sun".

"Mani bērni ir vecumā no trim līdz 28 gadiem. Daži no viņiem palika ar vecāko māsu. Es labprāt ņemtu viņus līdzi, taču aizbraucu prom tikai uz trim mēnešiem un pa šo laiku ar viņiem nekas nenotika," skaidroja Heidija.

Zināms, ka Haidijas vīrs pats viņu aizveda uz lidostu un novēlēja viņai veiksmi.

Kā atklāja pati Haidija, viņas laulība jau bija izjukusi, pirms viņa internetā iepazinās ar vīrieti no Gambijas.

"Man ir vienalga, ko domā citi. Man ir 44 gadi, es neesmu bērns. Svarīgākais manā dzīvē ir bērni un viņš to zina. Pārējo laiks rādīs," sacīja Haidija.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Nu tad gan tam nēğerim ir metamais.Tā sieviete nokěmusi noseksot 3 mèěnešos priekš visas dzīvess! Bet viņas virs lupata!

12.februāris Atbildēt

Tā jau pajāt par deģenerātu maukām, bet šeit problēma, ka vīrs bez mugurkaula, un ka vēl 9 bērni. Pateicoties (((viņiem))), mēs šādā situācijā vispār esam.

12.februāris Atbildēt

Briti nekad nav ar pratu izcelusies . Si ir karteja britu maukele .

12.februāris Atbildēt

Veelviens no Seerijas, Visi Anglji duraki.. Tikai dziivo vinji vairaakus liimenjus augstaak nekaa Latvija.. Kapeec taa?? Ja mees tik gudri, tad kapeec braucam labaakus apstaakljus mekleet uz UK?

13.februāris Atbildēt

Samainīja savus 9 bērnus pret 30 centimetriem.

12.februāris Atbildēt

Mums jau te Latvijā ari netrūkst trulas aitas . ārzemēs sameklē un sasexo ar melnajiem , pēc tam Latvijā nezin kur likt sabrūvētos melnos bērneļus! Sencīši šokā par meitiņas varoņdarbiem. Latvijas baltie brūtgānu kanditāti ieraugot brūtes piekabītes pēc tam mūk kā no uguns ! Kur tām LV aitām prāts , tas nav saprotams!

12.februāris Atbildēt

To latviski sauc vienā vārdā - KUCE !

12.februāris Atbildēt

Īpaši Svarīga Ziņa...

12.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:07

Jaunākās diskusijas