Vīrietis no Baltkrievijas Rīga cenšas no šoferiem iekasēt piecus eiro

Portāls nra.lv 13.jan
 
Ekrānšāviņš no raidījuma "Degpunktā"
Raidījums "Degpunktā" ziņo par vairākiem vīriešiem Krasta ielā, netālu no Dzelzceļa tilta, Rīgā, kuri cenšas garāmbraucošajiem šoferiem, rādot lapu uz uzrakstiem, pārdot Latvijas suvenīrus.

Lai arī līdz šim neviens par to vēl nebija sūdzējies, otrdien dienas laikā videonovērošanas centra darbinieki bija piefiksējuši šos tirgotājus un uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža. Vīrietis autovadītājiem piedāvājis iegādāties dažādus suvenīrus ar Latvijas simboliku.

Atklājies, ka apturētais ir Baltkrievijas pilsonis, kurš saņēmis vīzu un Latvijā ieceļojis legāli. Līdzās karodziņiem jaunā vīrieša rokās kārtībsargi pamanījuši arī zīmīti, kas tika pasniegta šoferiem. Tajā tās autors atklāj, ka ir kurlmēms un lūdz apkārtējos palīdzēt, par pieciem eiro iegādājoties karodziņu. Lai arī, iespējams, daudzi labprāt palīdzētu, šāds rūpals ir pretlikumīgs, tādēļ vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā.

Noskaidrojies, ka viņš šos suvenīrus iegādājies Krievijā par lētāku summu un piepelnās šeit, pārdodot tos par dārgāku summu, vēsta raidījums. Viss nav beidzies vien ar pārrunām. Lai arī likumsargi pārkāpējam nav piemērojuši naudas sodu, viņam nācies šķirties no precēm. Tās konfiscētas un tālāk tiks iznīcinātas.

Avots: "Degpunktā"

Komentē 6

 
Anonīms
 

Policisti iznīcinās Latvijas karogus?

13.janvāris Atbildēt

ja Krievijā ražoti, tad drīkst :D

13.janvāris Atbildēt

Nevis karogus, bet suvenīrus! Tu taču svētkos karoga vietā neizkar suvenīru pie savas mājas. Kaut pēc Tavas domasanas spriežot...

13.janvāris Atbildēt

šitādu kropli,alūksnē pie maximas atgrūdu un iespēru pa dirsu,un pasūtīju na.uj.........tā arī nesapratu-vai esmu ārsts,vai kaut kāds burvis???????-aizgāja sulīgi lamādamies! pirmo reizi ar tādu satikos francijā,makdonaldā,atšķirībā no šitā,manējais vēl arī bija mēms!!!sitiet šitos neatejot no kases!!vēl varu nosaukt kādus 10 gadījumus,2vos app.sa!

13.janvāris Atbildēt

Ja tu viņu sāksi sist, tad neapvainojies, ja attapsies policijas iecirknī, garā apdalītais. (Līdz 2 gadiem par sīko huligānismu).

13.janvāris Atbildēt

Izrādās suvenīriem cenas cēlušās ! Lubānas un Ilūkstes krustojumā vēl vasarā un novembrī divi jaunieši tieši ar tādām zīmītēm tos tirgoja pa 3 eiro...Paskat cik "čakli" strādā ārzemnieki...

15.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:06

Jaunākās diskusijas