Izplata ļoti nopietnu brīdinājumu par krāpnieku un ''ekstrasensu'' aktivizēšanos

Portāls nra.lv 26.dec 2017
 
Kaspars Krafts/f64
Brīvprātīgā sabiedriskā labuma organizācija Bezvests.lv izplatījusi brīvdinājumu saistībā ar īpašu krāpnieku un tamlīdzīgu pašlabuma meklētāju aktivizēšanos pēdējā laikā.

''Ja jums ir pazudis kāds tuvinieks un jums ir nepieciešama policijas un brīvprātīgo palīdzība, nepubliskojiet sociālajos tīklos sludinājumus par pazudušā cilvēka meklēšanu, norādot personīgos tālruņa numurus,'' iesaka organizācija.

''Pēdējā laikā diemžēl ir īpaši aktivizējušies dažāda veida ''labvēļi'' - krāpnieki un ''ekstrasensi'', kuri , acīmredzami, mēģina kaut kādā veidā piepelnīties pirms svētkiem un iedzīvoties uz nelaimē nokļuvušu cilvēku rēķina. Viņi zvana cietušajiem cilvēkiem ar piedāvājumiem parādīt, kur atrodas pazudušais cilvēks, kā arī pie viena noņemt lāstu, nolādējumu vai arī izārstēt no smagas slimības,'' vēstīts paziņojumā.

''Protams, ka nevienam no šiem krāpniekiem vēl ne reizi nav izdevies atrast kādu cilvēku - attālums starp viņu norādītajiem ''punktiem'' sasniedz līdz pat 300 kilometriem, bet par lāsta vai nolādējuma noņemšanu viņi pieprasa lielu naudu, aplaupot jau tā cietušo ģimeni. ESIET UZMANĪGI! Neuzķerieties uz krāpnieku tukšajiem solījumiem!''

''Pievērsiet uzmanību, Valsts policija publisko sludinājumus par bezvēsts pazudušajiem tikai ar Valsts policijas tālruņa numuru - 110, bet brīvprātīgo meklēšanas organizācijas Bezvests.lv norāda policijas tālruņa numuru un savu oficiālo tālruņa numuru - 22084084. Sociālajos tīklos šādi sludinājumi tiek publicēti tikai pēc oficiāla policijas apstiprinājuma par to, ka cilvēks patiesi ir izsludināts meklēšanā,'' norāda Bezvests.lv.

''Tādā veidā, bezvēsts pazudušā cilvēka tuvinieki ir pasargāti no zvaniem, kurus veic visāda veida īpatņi un šaubīgi cilvēki no zīlēšanas saloniem, kā arī ne vienmēr mentāli veseli privāti praktizējoši magi un burvji septītajā paaudzē,'' pasargāt apkārtējos cer organizācija.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Bezvests ! Jūs par šo domājat ? tautaruna.nra.lv/nebusanas/232...ana-meklesana/ Jā, nav labi ! Bet Jums līdz ekstrasensiem tālu. Jūs jau tikai parastie ziedojumu medītāji.

26.decembris 2017 Atbildēt

Lūdzu paskaidot ar faktiem - cik daudz cilvēkus atraduši ekstrasensi? Bezvests daudz gadus reali strada...

10.janvāris 2018 Atbildēt

Varētu to ekstrasensu - krāpnieku uzvārdus publicēt, nevis vispārēji melot un sev reitingu celt.

26.decembris 2017 Atbildēt

Man, laikam tāds bērnišķīgs jautājums. Kāpēc man būtu jātic bezvestij, viņi ir pasludināti par absolūtās patiesības sludinātājiem?

26.decembris 2017 Atbildēt

Viņi sevi tā ir izreklamējuši. Jo ziedojumos nāk daudz lielāka nauda, kā viņi iztērē meklējumiem. Nauda viņiem ir aizēnojusi visu. Zinu, ka viņu šefs, pēc šī kantora izveides, sāka ļoti pat labi dzīvot. Pat suņu izstaigātāju nolīdzis. Pašam slinkums izvest, kaut gan pats dzīvo ne pilsētā.

26.decembris 2017 Atbildēt

Police, kura vietā Bezvests prasa ticibu? Manuprat, organizacija darbojas pietiekami atklati, lai katrs var personigi parliecinaties par to noderigumu.

10.janvāris 2018 Atbildēt

Es gan ļoti nopietni brīdināšu par bezvests.lv negodprātību, kas manai paziņai, kad viņai bija pazudis dēls, pieprasīja pusdienu un benzīnnaudu. Kad naudas nebija, tad atteica. Vispār, manuprāt, reāli krāpnieki viņi paši ir. Publicē atsauces uz policijas numuru, kopā ar savu. It kā būtu viņi vienīgie potenciālie meklētāji un sadarbotos ar policiju uz līguma pamata. Par ekstrasensiem. Viņi tak nenosauc nevienu ekstrasensa - krāpnieka konkrētu vārdu un uzvārdu. Nevienu konkrētu gadījumu. Tikai publiski izvemj savu žulti. Tiešām, mentāli netīri pašlabuma kombinētāji. Kas zin, laikam 7 paaudzē. Vēmiens nāk no tādiem "labdariem" - praktizējošiem ziedojumu kāsējiem. Un šovmeņiem, kā Krišjāņa Zvejnieka meklēšanas gadījumā. Jūs paši sev smieklīgi nepaliekat, bezvests.lv ? Nē ? Slikti. Daudzi jau par Jums ņirdz. Es arī. Starp citu, es arī piedalījos Krišjāņa Zvejnieka meklēšanā un Jūsu nelielu dalību tur redzēju tikai 23.12. Vairākas dienas, pēc tam, kā Jūs to uzzinājāt ! To Jūs saucat par operativitāti ???!!! Un video publicēšanu par Krišjāņa nāvi, pirms to paziņoja viņa tuviniekiem, vispār Jūs nostāda pēdējo neliešu statusā ! Žēl, ka es neticu lāstiem. Ja ticētu, es tadu Jums uzliktu.

26.decembris 2017 Atbildēt

tikko kā tam krievelim beidzas nauda, tā šis sak sludināties pa visu internetu...

26.decembris 2017 Atbildēt

hmm, tiešām, ekstrasensi kaut kādi visi bez vārdiem, ja jau tā sasāpējies šis jautājums, nu nosauciet tos meļus ekstrasensus vārdā.

27.decembris 2017 Atbildēt
Andris > police

Meļus viņi nesauks. Jo tad būs jānosauc savi vārdi. Tikai viņi gan nav ektrasensi, bet parasti varščiki. It sevišķi, tas "darbinieks", kas valsts valodā neprot un negrib runāt.

27.decembris 2017 Atbildēt

Nu pateicoties tādai viņu apmelošanai, nevienam pat palīdzību ar negribas piedāvāt un neko teikt. Konkrēti, lai nosauc vārdus. Jo dotajā momentā tāda tukša pelavu kulšana vien ir no viņu puses. Reiz lasīju rakstu, kurā viens ekstrasenss apgalvoja, ka bezvēsts sadarbojoties tikai ar viņu. Kam ir laiks, var uzjautāt tantei googlei. Es jau kaut kādā 19. decembrī nodomāju, ka gan jau būs Daugavā, arī taro kārtis to apliecināja, ka atrodas ūdenī. Tad nu, bezvests varētu iemācīties rīkoties ar taro kārtīm, meklēšana veiktos ātrāk. Žēl to cilvēku, kas zaudē savus mīļos cilvēkus un tos, kas tiek apkrāpti. Es visu laiku domāju, ka bezvests.lv ir labdarības organizācija, bet nu bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā.

27.decembris 2017 Atbildēt

+ ekstrasensi ar nav roboti, tādi paši cilvēki vien ir. Kļūdīties var visi, tāpēc tas viņu uzreiz nepadara par krāpnieku. Šī tomēr ir īstā dzīve nevis realitātes šovs, un cilvēkiem vajadzētu būt pateicīgiem par jeb kādu informāciju un norādi. Cilvēks tomēr ir tāds nepateicīgs radījums, grib saņemt visu par velti un ar varu. Un tad kad nesanāk, tad vienmēr, kāds ekstrasenss vainīgs, jo pašam tak negribas uzņemties atbildību pār savu dzīvi un saviem mīļajiem.

27.decembris 2017 Atbildēt
Andris > gunta.graudi.a

Gunta ! Priekš kam bezvests.lv kaut kādas kārtis ? Tas maksā centus. Tur naudu nenorakstīsi. Un tautai nepalūgsi. Viņiem vajag kaut ko naudīgāku parādīt. Lai lielāki ziedojumi būtu. Viņi materiāli cilvēki un tic tikai skanošajam savā maciņā. Par to gatavi jebkādu blefu taisīt. Un izmantot pazīšanos presē, lai paceltu sev asti. Normāli, mūsdienu Ostapi Benderi. Ja, es ticētu ezotērikai, es uztaisītu ekstrasensu bezvests.lv. Un, tad jau redzētu, kurš ir lielāks krāpnieks un blefotājs - ekstrasensi vai bezvests.lv. Manuprāt, bezvests.lv. Pie ekstrasensiem neesmu griezies, bet šo darboņu divkosīgā darbība un dubultmorāle, ir ļoti caurspīdīga, redzama un saprotama.

27.decembris 2017 Atbildēt
Антон Вопросов > gunta.graudi.a

Interesants viedokļis. Bet varbut jus var paradit konkretak savas spejas un ar Taro palidzibu atrast kadu pazudušu? Ir daudz tadus, kas ilgstoši nav atrasti...

10.janvāris 2018 Atbildēt

Vai tiešam meklešanas procesā ir jēga teret laiku lai noskaidrot, kurš sludina sevi par ekstrasensu? Jasaprot, ka zvanit var ari viltvardis, tapec ari pareizi ka Bezvests nepublice neparbauditus datus.

10.janvāris 2018 Atbildēt

Andris, var kadus realus faktus pieradit? Bez pieradijumiem tas viss ir tikai tukši vārdi...

10.janvāris 2018 Atbildēt

Andri, Jūs šeit izplatat nepatieso informāciju, maldinot cilvēkus. Ar kādu mērķi? Visa informācija par Bezvests.lv ziedojumiem ir pilnīgi atklāta un to var izlasīt iebkurš. Bezvests.lv darbību uzrauga VID un LM. Biedrībai Bezvests.lv nav neviena algota darbinieka. Ar visu saņemto ziedojumu apmēru un to izlietojumu var iepazīties VID Publiskojamo datu bāzē.

Tiem, kas šeit nomelno brīvprātīgus, atgādinām, ka par neslavas celšanu personas var tikt sauktas pie normatīvos aktos noteiktās atbildības. Tās, kas šeit rakstīts par kādam summam, ir pilnīgi mēli. Kauns kaut ko šādu rakstīt. Ja šādi komentāri, kur sniedzat maldinošu un kaitniecisku informāciju par Bezvests.lv, atkārtosies, būsim spiesti lūgt noskaidrot Jūsu IP adresi un vērsties tiesībsargājošās iestādēs.

Biedrība Bezvests.lv ir oficiāli reģistrēta un saņēmusi SLO statusu. Biedrībai ir cieša sadarbība ar Valsts policiju. Un jā, uz sadarbības līguma pamata. Jo Bezvests.lv ir VIENĪGĀ oficiāli reģistrēta meklēšanas brīvprātīgo sabiedriskā organizācija. Visi meklēšanas gadījumi reģistrēti policija un saskaņoti ar radiniekiem. Mūsu bāzē ir reģistrēts un aprakstīts katrs meklēšanas gadījums.

Par 9 gadiem 150 brīvprātīgie ir atraduši 105 cilvēkus (uz 2018.g. 7.novembri). 105-js cilvēks - rīdziniece Elita Prūse - ir atrasta fiziskās meklēšanas laikā kopā ar policiju un 112 tieši 7.novembrī.

Cik cilvēku ir atradis ša raksta autors? Nevienu. Kaut vienā meklēšanas pasākumā kopā ar BEZVESTS.LV Jūs, Andris, esat piedālījusies, lai spriest par citu brīvprātīgo darbu? Kauns par Jums. Un Bezvests.lv - kaa īstie profesionāļi - atbrauca un sameklēja pa divam dienam nislīkušu cilvēku ūdeni, nevis parkos, kur meklēja Jūsu amatieru detektīvu pulciņš.

BEZVESTS.LV preses pārstave Svetlana Gintere

9.novembris 2018 Atbildēt

Anna Alika, Jūs šeit izplatat nepatieso informāciju, maldinot cilvēkus. Ar kādu mērķi? Ja šādi komentāri, kur sniedzat maldinošu un kaitniecisku informāciju par Bezvests.lv, atkārtosies, būsim spiesti lūgt noskaidrot Jūsu IP adresi un vērsties tiesībsargājošās iestādēs.

Biedrība Bezvests.lv ir oficiāli reģistrēta un saņēmusi SLO statusu. Biedrībai ir cieša sadarbība ar Valsts policiju. Visi meklēšanas gadījumi reģistrēti policija un saskaņoti ar radiniekiem. Ir reģistrēts un aprakstīts katrs meklēšanas gadījums.

Visa informācija par Bezvests.lv ziedojumiem ir pilnīgi atklāta un to var izlasīt iebkurš. Bezvests.lv darbību uzrauga VID un LM. Biedrībai Bezvests.lv nav neviena algota darbinieka. Ar visu saņemto ziedojumu apmēru un to izlietojumu var iepazīties VID Publiskojamo datu bāzē.

Tiem, kas šeit nomelno brīvprātīgus, atgādinām, ka par neslavas celšanu personas var tikt sauktas pie normatīvos aktos noteiktās atbildības. Tās, kas šeit rakstīts par kādam summam, ir pilnīgi mēli. Kauns kaut ko šādu rakstīt.

Par 9 gadiem 150 brīvprātīgie ir atraduši 105 cilvēkus (uz 2018.g. 7.novembri). 105-is cilvēks - rīdziniece Elita Prūse - ir atrasta fiziskās meklēšanas laikā kopā ar policiju un 112 tieši 7.novembrī.

Cik cilvēku ir atradis ša raksta autors? Nevienu. Kaut vienā meklēšanas pasākumā Jūs, Anna Alika, esat piedālījusies, lai spriest par citu brīvprātīgo darbu? Kauns par Jums.

BEZVESTS.LV preses pārstave Svetlana Gintere

9.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:07

Jaunākās diskusijas