VIDEO: Mirst glābējs, kurš cenšas nepieļaut pašnāvnieces nāvi

Portāls nra.lv 15.dec 2017
 
Ekrānšāviņš no video
Svētdien, 10.decembrī, novērošanas kameras fiksējušas, kā drošības darbinieks Ķīnā mēģinājis glābt pašnāvnieci, kura nolekusi no augstceltnes.

Kameru fiksētajā video redzams, ka vīrietis pamana, ka pašnāvniece grasās nolekt no augstceltnes. Lai glābtu sievieti viņš izstiepj rokas un cer, ka pašnāvnieci noķers. Diemžēl, šis gadījums beidzies letāti gan pašnāvniecei, gan viņa glābējai.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nu, nevajag traucēt pašnāvniekiem, nevajag pievērst viņiem nekādu uzmanību — lai noved līdz galam iecerēto, ja citādi nevar, bet, ja pārdomās, tad tas būs viņu lēmums un tāpēc vērtīgāks un nozīmīgāks.

15.decembris 2017 Atbildēt

Kā vienmēr , ....rakstot var atļauties pat nepiedomājot rakstītā jēgai ! Proti :drošības darbinieks Ķīnā mēģinājis G L Ā B T pašnāvnieci, KURA N O L E K U S I !!!! no augstceltnes. ( tātad atstāstījuma /pagātnes/ formā .

... Un te jau tiek izmantota /nākotnes / forma ....vīrietis P A M A N A ,KA pašnāvniece G R A S Ā S !!!! nolekt no augstceltnes.

Jajautā ,......Kāda velna pēc bija vajadzīgs rakstīt PIRMAIS TEIKUMS !?

Un visbeidzot , ...žēl ,.....ka atrodas tādi glābēji , kuriem pratiņš nespēj izsekot līdzi šādām izdarībām ,ar ko tas viss beidzās !

16.decembris 2017 Atbildēt

"Diemžēl, šis gadījums beidzies letāti gan pašnāvniecei, gan viņa glābējai." - Glābēja bija sieviete sanāk? jeb kadri uzņemti pēc sludinājuma jums tur..?

17.decembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas