Policija izpalīdz sievietei Rīgā, kuru neielaiž veikalā ar suni-pavadoni

Portāls nra.lv 26.aug 2017
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
Līga, kurai ir redzes traucējumi, pateicīga Rīgas Pašvaldības policistiem, kuri izskaidroja veikala apsargam Rīgā, ka cilvēks ar suni-pavadoni drīkst pārvietoties pa veikalu.

"Šodien ar savu pavadoni Rīgu nonācām lielveikalā, kur administrācijas sarakstītie noteikumi bija spēcīgāki par valstī pastāvošajiem likumiem. Nelīdzēja ne likumu skaidrošana, ne suņa-pavadoņa apliecības uzrādīšana, ne arī piedāvājums apsargam pašam izsaukt policiju, ja jau mēs tādi sabiedriskās kārtības pārkāpēji.

Tā kā saruna beidzās ar frāzi: "Lai es jūs veikalā ar suni redzētu pēdējo reizi," nolēmām policijā vērsties paši. Uz lielveikalu Rīga Plaza atbraukušie pašvaldības policijas darbinieki atzina, ka izsaukums sakarā ar iebildumiem pret cilvēka ar redzes invaliditāti un suņa-pavadoņa pārvietošanos lielveikalā viņu praksē ir pirmo reizi, un izskaidroja veikala apsargam valstī pastāvošo kārtību attiecībā uz suņiem-pavadoņiem.

Liels PALDIES Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem par lielveikalā veikto skaidrojošo darbu!!! P.S. Servisa suņu turētāji un viņu atbalstītāji, nenokaram degunus! Mēs neesam vieni!" pateicīga ir Līga.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Veikalā darbiniekiem un apsargiem vajadzētu labāk zināt likumus.

Paldies Pašvaldības policijai.

27.augusts 2017 Atbildēt

Ne tikai Rīga Plaza vien ir aprobežoti, tuvredzīgi un mazizglītoti apsargi. RIMI apkalpo apsardzes kompānija GRIFS AG.

Nav jau nekāds brīnums, kad tur strādā tādi, kuri vakar ir strādāja par grāvračiem vai cūku ganiem, šodien uzvilkuši mugurā formas tērpu no sevis tēlo pasaules varenos.

Un vēl trakākais ir tas, ka tādiem maziglītotajiem pāķiem uztic vadošos amatus apsardzes kompānijās.

Tajā pašā GRIFS AG - par operatīvās daļas vadītāju strādā tāds, par kuru ir jāšaubas vai šim ir pat 8.klašu jeb pamatskolas izglītība. Kā man stāstīja viens paziņa, ka viņš RIMI Distribūcijas centra apsargiem rakstot rīkojumus saikļa "vai" vietā raksta saikli "jeb" u.c. gramatiskās kļūdas un neliterāri izteikumi tik daudz, ka lai visu uzskaitītu šeitt var nepietikt vietas ...

Un. kā man stāstīja RIMI Distribūcijas centra vienas grāmatvedes brūtgans, kad šis bija pie viņas darbā ciemos, tad nejauši uz galda ieraudzīja dokumentu, kuru bija parakstījis A. Lapkļava no GRIFS AG un šī dokumenta nosaukums bija REJĶINS nevis RĒĶINS :)

Stājas apsargiem galīgi nav ne kādas, reizēm nākas domāt vai lielveikalā tavā priekšā ir apsargs vai šimpanze formas tērpā ...

27.augusts 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:16

Jaunākās diskusijas